گوناگون

واکنش کیهان به خبر شنود خاتمی

«باید تصریح کرد که به اعتبار خیانت خاتمی به نظام و انقلاب در فتنه ۸۸ و همراهی با ضد انقلاب در پروژه آشوب نیابتی و همچنین ارتباط با عناصر براندازی چون جرج سوروس، حتی اگر برای او شنود و مراقب هم گذاشته می‌شد، اقدامی قانونی و عقلانی بود؛ چرا که هیچ کشوری از خائنان و وطن‌فروشان غافل نمی‌شود.»…….

به گزارش ایسنا، روزنامه کیهان نوشت: «روزنامه‌های زنجیره‌ای در اقدامی هماهنگ و بر اساس یک دروغ خودساخته و پردامنه مدعی شدند رسوایی شنود علیه خاتمی رخ داده است. این روزنامه‌ها در تیترهایی مانند «رسوایی تکرار شنود»، «شنود اصلاحات»، «اصلاح‌طلبان از شنود استقبال می‌کنند»، و «شنود غیر قانونی، استراق سمع است»، سعی کردند به شایعه خودساخته آب و تاب بدهند و این در حالی است که حمیدرضا ترقی – کسی که از قول وی مدعی شنود شده‌اند – تصریح کرد چنین ادعایی دروغ است و او نگفته که خاتمی شنود می‌شود.

نشریات زنجیره‌ای از قول ترقی که صرفاً عضو حزب مؤتلفه است، نوشته بودند: «رئیس دولت اصلاحات تصور نکند اگر در جلسات خصوصی حرفی می‌زند، کسی حرف‌های او را نمی‌فهمد یا نمی‌شنود! موضع‌گیری‌هایش همه به گوش نظام می‌رسد.»

این جمله حتی اگر از سوی ترقی گفته شده باشد، نه سندیت رسمی و قانونی دارد و نه مفهوم شنود است؛ چنان که خاتمی بارها در همین جلسات خصوصی اذعان و اعتراف کرده که ادعای تقلب در انتخابات سال ۸۸ واقعیت ندارد و همین اظهارات به شکل علنی از سوی افراد مختلف منتشر شد. در همین حال باید عنایت داشت که در میان اصلاح‌طلبان نیز افراد متدین و وطن‌دوست حضور دارند که بین نظام و انقلاب و خائنان به آن، اولی را انتخاب کنند و بنابراین زمزمه برخی خیانت‌ها را به مراجع مسئول منتقل کنند.

و بالاخره باید تصریح کرد که به اعتبار خیانت خاتمی به نظام و انقلاب در فتنه ۸۸ و همراهی با ضد انقلاب در پروژه آشوب نیابتی و همچنین ارتباط با عناصر براندازی چون جرج سوروس، حتی اگر برای او شنود و مراقب هم گذاشته می‌شد، اقدامی قانونی و عقلانی بود؛ چرا که هیچ کشوری از خائنان و وطن‌فروشان غافل نمی‌شود اما در شانتاژ اخیر، اصلاً حمیدرضا ترقی بحثی از شنود به میان نیاورده و منافقین مدعی اصلاح‌طلبی، بر اساس دروغ خود ساخته جنجال می‌کنند.

یادآور می‌شود آشوبگران گستاخ شده به واسطه تحرکات سران فتنه، علناً شعار «انتخابات بهانه است، اصل نظام نشانه است» می‌دادند.»

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا