گوناگون

افزایش دوباره قیمت ارزها در بازار آزاد تهران

به دنبال توقف پیش فروش سکه با دستور بانک مرکزی، قیمت سکه رکورد ۲ میلیون تومانی را شکست….
به گزارش خبرآنلاین،در بازار معاملات امروز تهران،قیمت ها روند صعودی داشتند.بیشترین تحولات در بازار طلا و سکه اتفاق افتاد.اگرچه تا مهلت اعلام شده از سوی رییس جمهور آمریکا برای تعیین تکلیف توافق برجام تا حدود زیادی بر بازار طلا ،سکه، ارز و بورس در داخل کشور تاثیر گذاشته،اما در بازار بین المللی هم پیش بینی ها حکایت از تقویت شاخص دلار و افزایش قیمت اونس دارد.
براساس این گزارش، امروز به دنبال اعلام توقف پیش فروش شش ماهه سکه قیمت سکه از مرز ۲ میلیون تومان گذشت و تا ساعت ۱۲ امروز شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷ قیمت سکه ۲ میلیون ۵۰ هزار تومان رسید.
هر اونس طلا در بازارهای جهانی با ۱.۳۴ دلار افزایش به ۱۳۱۵ دلار رسید که این افزایش سبب شد تا در بازار تهران هر مثقال طلا ۸۲۲ هزار تومان قیمت گذاری شود.
به دنبال افزایش قیمت اونس و مثقال،هر گرم طلای ۱۸ عیار هم امروز به ۱۸۹ هزار و ۷۷۱ تومان رسید.

در بازار سکه هر قطعه تمام بهار آزادی ۸۵ هزار تومان افزایش داشت.نیم سکه یک میلیون و ۳۰ هزار تومان و ربع سکه ۶۰۴ هزار تومان معامله شد.
بازار حواله سکه هم تحت تاثیر توقف پیش فروش شش ماهه،شاهد افزایش قیمت بود.حواله سکه برای تحویل در تیر ماه ۲ میلیونو ۹۷ هزار تومان،برای تحویل در شهریور ۲ میلیون و ۱۲۰ تومان و برای تحویل در دی ماه ۲ میلیون ۱۱۱ تومان قیمت خورد.

امروز در بازار ارز،قیمت ها رو به افزایش بود.یورو ۷۳۴۵ تومان،پوند ۸۶۲۶ تومان و درهم امارات ۱۷۳۵ تومان معامله شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا