گوناگون

اقدام زشت عوامل فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا

رعب و وحشت مردم در پی ورود بازیگران فیلم به پردیس کوروش و حرکات داعشی

شب گذشته در اقدامی زشت و عجیب تبلیغاتى داعشی‌های فیلم سینمایی حاتمی‌کیا (به وقت شام) با اسب وارد پردیس سینمایی کورش شدند و با ایجاد رعب و وحشت، مردم را تشویق به خریدن بلیط این فیلم نمودند که در چند مورد با داد و فریادهای زنان و کودکان و همچنین اعتراض برخی از مردان به اقدام داعشی این افراد مواجه شد. تاسف‌بارتر اینکه شخص ابراهیم حاتمی کیا هم در حین انجام این نمایش داعشی‌گونه در پردیس کوروش حضور داشت که در سالن نمایش فیلم با اعتراض یکی از زنان حاضر مواجه شد اما حاتمی کیا بدون اشاره به فضای وحشتی که عوامل فیلمش براه انداخته بودند با خونسردی گفت اگر این مراسم باعث توهین به کسانی شده کار زشتیه، بقیه‌اش را نمی‌دونم! فیلم‌های ویدئویی مردم را از این اقدام داعشی‌گونه را ببینید:

 

در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز مردم به شدت به این مراسم وحشت‌آفرین و زشت واکنش منفی داشته‌اند که چند مورد آن را می خوانید:
* آقای حاتمی کیا،چقدر فیلمتان بفروشد؟ چند جایزه وابسته و غیروابسته و تجلیل شفاهی، کتبی و مجازی بشود راضی میشوید؟ هرگز کسی اینگونه فجیع به کشتن خود برنخواست.
*آمار دادن #به_وقت_شام ضررده ترین فیلم اکران نوروز بوده، خب این چیزارو میگین دوباره کارگردان وابسته عزیزمون حرص میخوره، میاد داد میزنه، دوباره داستان میشه، نگین دیگه برادر من.
* واکنش هومن حاجی عبداللهی، بازیگر سریال پایتخت به اقدام داعشی‌گونه عوامل فیلم به وقت شام:
تکمیلی:
عذر خواهی ابراهیم حاتمی کیا بابت اقدام عجیب عوامل فیلمش

این نمایش کوروش در شان “به وقت شام” نبود. خستگی دو ماه سفر به شهرهای ایران بر تنم ماند.
من تصورم آن بود که قرار است کسی به شکل ریش قرمز در فضای بیرونی کوروش بایستد و مردم با او عکس بیاندازند. نه اسبی و نه جمعی و نه فریادی، آن هم داخل مجتمع در مخیله‌ام نبود و من بی‌خبر بودم.
عزیزانِ آزرده‌خاطر در مجتمع کوروش، اعم از مردم و کسبه‌ی محترم، اگر دلی لرزید، اگر وحشتی ایجاد شد، بر ما ببخشید و حلال‌مان کنی

بهارنیوز

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا