گوناگون

فیلم؛ آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در مجلس

کاش نماینده‌های مجلس برای اعتراض، به جاى پرچم آمریکا ویزاها و گرین کارتهایشان را آتش میزدند، فرزندانشان را از آمریکا برمی‌گرداندند و حسابهای دلاری خود را درآنجا می‌بستند!…

خبرآنلاین: بعد از سخنرانی دیشب ترامپ و خارج شدن امریکا از توافق هسته ای، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه علنی مجلس متن برجام و پرچم آمریکا را آتش زدند. (فیم زیر)
علی لاریجانی هم گفته: ترامپ فاقد کفایت عقلانی است، سر عقلش می‎آوریم. چندان نمی‎توان به پای‌بندی اروپا امیدوار بود، اما ارزشش را دارد به آن‌ها چند هفته فرصت بدهیم.

نمایندگان خامنه ای هم با فریاد مرگ بر آمریکا، سخنان رئیس مجلس شورای اسلامی را تایید کردند.

علی مطهری در حاشیه جلسه علنی امروز آتش زدن پرچم آمریکا در صحن مجلس را رفتاری بد توصیف کرد و گفت: این اقدام کار درستی نبود. در گزارشی که شب گذشته منتشر شد اعلام شد دو سوم مردم آمریکا با این اقدام ترامپ مخالف هستند. بعد ما با آتش زدن پرچم در مجلس در حقیقت مردم آمریکا را در برابر خودمان قرار می‌دهیم.

نایب رییس مجلس ابراز تاسف کرد: این اقدام ناگهانی برخی نمایندگان مجلس کار عاقلانه‌ای نبود. هر چند که کاغذی تحت عنوان برجام در مجلس پاره شد اما مهم‌تر از آن آتش زدن پرچم آمریکا بود که کار خوبی نبود.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا