زحمتکشان

نماینده ولی فقیه: شرکت هپکو امروز در وضعیت اسفباری قرار دارد و هر روز شاهد اعتراضات کارگران هستیم.

دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: صنایع استان مرکزی امروز وضعیت مناسبی ندارند و باید به سرعت این شرایط کنترل شده و بهبود یابد و نوسازی و بازسازی صنایع، تجهیزات، تکنولوژی، نیروی انسانی با جدیت دنبال شود…
وی اضافه کرد: امروز بحث واگذاری نیروگاه، پتروشیمی، پالایشکاه مطرح است و نوع عملکرد و قیمت گذاری ها خوراکی برای دشمنان و رسانه های بیگانه شده است که ذلت را به ما تحمیل می کنند و متاسفانه بخشی از این ذلت از سوی خودی ها تحمیل می شود.

دری نجف آبادی با تاکید بر اینکه واگذاری صنایع شرایط دارد و باید این واگذاری به افراد با اهلیت صورت گیرد، ابراز عقیده کرد: اعتراضات کارگران صنفی است، اما نگران آنیم که کارگران به جمع معترضانی همچون معترضان ٩ دی و … بپیوندند. لازم است در این راستا کمک هایی دریافت شود چراکه استان مرکزی در این عرصه مستعد ضربه است.

وی واگذاری های صورت گرفته را فاجعه دانست و افزود: سرپا بودن یک صنعت برنامه خاصی را می طلبد و باید به سمت ساخت، تولید، مونتاژ درونی ، … حرکت کرد. در استراتری توسعه کشور باید بخش خصوصی را مورد توجه قرار داد، اما قطعا با ادامه شرایط موجود عاقبت روشنی را برای واگذاری ها متصور نیستم .

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا