گوناگون

دستگیری آخرین عامل قتل چهار زن کرمانشاهی

ا فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: چهارمین و آخرین عامل قتل چهار زن کرمانشاهی که در دی‌ماه سال گذشته به قتل رسیدند صبح امروز توسط پلیس آگاهی کرمانشاه دستگیر شد.

منوچهر امان‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: حادثه قتل این چهارزن کرمانشاهی که از اعضای یک خانواده بودند روز ۲۱ دی‌ماه ۹۶ و در باغ فردوس این شهرستان اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: این چهار زن کرمانشاهی به ضرب گلوله سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید به قتل رسیدند که سه نفر از عوامل این جنایت هولناک قبلا دستگیر و آخرین نفر آنها نیز امروز – یکشنبه ۱۳ خرداد ماه جاری – دستگیر شد.

امان‌اللهی خاطرنشان کرد: این فرد در مخفی‌گاهش واقع در یکی از شهرک‌های اطراف کرمانشاه و پس از انجام کارهای اطلاعاتی گسترده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی به دام افتاد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با دستگیری این فرد همه عوامل دخیل در قتل مادر کرمانشاهی و سه دخترش توسط پلیس دستگیر شدند.

وی گفت: پلیس با همه توان و ظرفیت خود برای ایجاد امنیتی پایدار در جامعه تلاش می‌کنند و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد عده‌ای با چنین اقداماتی امنیت شهر و استان را زیر سوال ببرند.

امان‌اللهی در پایان اختلافات شخصی را عامل اصلی وقوع قتل ۴ زن کرمانشاهی عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا