اخبار

اوضاع بحرانی کشور؛ پاسخ «خامنه ای» به هشدارها

خامنه‌ ای امروز در مراسم عید فطر در پاسخ به برخی منتقدان درون حکومتی در باره ناامیدی مردم، ادعا کرد: ملت ایران بیدار و پرانگیزه است. این ملت خسته و ناامید نیست، آن کسانی که به پیروی از تبلیغات دشمنان، ادعای خستگی و بی‌نشاطی مردم را دارند، در واقع حال و روز خود را به همه مردم تعمیم می‌دهند و خودشان خسته و بی‌نشاط هستند…

خامنه ای گفت: امروز توطئه دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به ملت ایران برای اینکه اینها را خسته کنند برای اینکه اینها را ناامید کنند.

خامنه‌ ای در ادامه سخنان خود خواستار جلوگیری از افشای فساد حکومتش در جامعه و در شبکه‌های اجتماعی شد و گفت: در فضای عمومی متأسفانه امروز در فضاهای مجازی توهین به یکدیگر اهانت به یکدیگر تهمت زدن به یکدیگر رایج شده است از سوی جمعی البته این جمع مسلماً جمع زیادی نیستند لیکن کارشان به کشور و به فضای عمومی کشور صدمه می‌زند بعضی از اینها گناه کبیره است. امروز که دشمن در مقابل کشور ایستاده است همه با هم دست به دست هم بدهند متحد باشند. حرفهای تبلیغاتی دشمن را هم که در واقع «جنگ روانی‌ است» برای تضعیف روحیه مردم است. این حرفها را هم ما خواهش می‌کنیم بعضی‌ها در این روزنامه‌ها و مطبوعات و رسانه‌ها تکرار نکنند.

این در حالیست که روحانی روز چهارشنبه در جمع گروهی از فعالان رسانه ای، تصویری ناامید کننده از وضعیت« نظام» ارائه داد و گفت: ‌به هیچ عنوان ناامیدی در کشور را نمی‌ پسندم. ما امروز با شرایط جدیدی در کشور روبرو هستیم. چرا باید به آینده کشور، نظام و انقلاب، ناامید باشیم. ناامیدی پایان ماجراست.

میهن ما زیر سیطره حکومت ظلم و جور رژیم ولایی دچار چنان آسیب‌هایی شده است، که آن‌ها را فقط با ویرانی‌هایی که حملهٔ ددمنشانهٔ قوم مغول به‌بار آورد می‌توان همسان و هم‌طراز دانست. این خرابی‌ها حدومرز مشخصی ندارند و در تمامی حوزه‌ها و عرصه‌های جامعهٔ در آستانهٔ فروپاشی کشورمان قابل‌مشاهده است.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا