ورزشی

درهای آزادی بالاخره باز شد

قرار بود امروز زنان و مردان و خانواده‌های علاقه مند به فوتبال و جام جهانی بازی ایران و اسپانیا را در ورزشگاه آزادی ببینند.طیبه سیاوشی نماینده فراکسیون امید پیگیر این مساله گشت. روزگذشته این نماینده مجلس در توییتر نوشت که با وجود پیگیری‌های فراوان دستهای پشت پرده با باز شدن در ورزشگاه آزادی به روی تماشاچی ها خصوصا زنان مخالف هستند. اما بالاخره امروز خبر رسید که مجوز حضور مردم در ورزشگاه آزادی صادر شده است…

اما با وجود اعلام این خبر و حضور صدها نفر در ورزشگاه آزادی، ناگهان اعلام شد که اجازه حضور مردم در ورزشگاه آزادی لغو شده است. بر اساس فیلم‌های منتشر شده و اعلام نیروی انتظامی دادستانی با حضور مردم مخالف بوده و دستور پلمپ ورزشگاه آزادی را داده است.

بالاخره پس از کش و قوس های فراوان و با قبول مسوولیت از سوی نیروی انتظامی درهای ورزشگاه آزادی باز شد و تماشاچیان بازی ایران و اسپانیا توانستند وارد ورزشگاه شوند.

به گزارش کلمه، به نظر می رسد هدف تصمیم گیرندگان چنین امری فقط عصبانی کردن مردم بوده است. بسیاری از خانواده ها پس از اعلام خبر لغو بازی به استادیوم نرفتند، بعضی در نیمه راه بازگشتند و بسیاری هم منتظر مانند تا نتیجه‌ای بگیرند و بالاخره زنان ایرانی توانستند برای تماشای بازی فوتبال روی سکوهای آزادی بنشینند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا