گوناگون

فرمانده قرارگاه عمار: مشایی جاسوس و یک اطلاعاتی حرفه‌ای است و با کتک اطلاعات نمی‌دهد

برای چه باید آقای مشایی را کتک بزنند؟ این را بدانید کسی که خودش حرفه‌ای اطلاعات است، حتی اگر سیستم کتک هم مباح شود، هرگز با کتک اطلاعات نمی‌دهد…

طائب در گفتگو با ایلنا درباره برخی ادعاها مبنی بر ضرب و شتم اسفندیار رحیم‌مشایی در زندان گفت: اولا من مسئول اطلاعات نیستم. ثانیا به یکی گفتند این کدام امام‌زاده بود که در بصره بالای مناره شغال پاره‌اش کرد؟ طرف فکر کرد و گفت: امام‌زاده؟ بصره؟ بالای مناره؟ منظور شما یوسف است؟ پاسخ شنید: بله خودشه. طرف جواب داد: اولا یوسف امام‌زاده نبود پیغمبرزاده بود. ثانیا بصره نبود کنعان بود. ثالثا شغال نبود گرگ بود. رابعا بالای مناره نبود و ته چاه بود. دست آخر هم این که این داستانی که شما می‌گویید از اول دروغ بود!

فرمانده قرارگاه عمار خاطر نشان کرد: برای چه باید آقای مشایی را کتک بزنند؟ این را بدانید کسی که خودش حرفه‌ای اطلاعات است، حتی اگر سیستم کتک هم مباح شود، هرگز با کتک اطلاعات نمی‌دهد. تنها راهی که مشایی حرف بزند این است که خودش دهن باز کند. آقای مشایی نه کتک می‌خورد و نه غذایش کم شده او آزاد آزاد است. دلیل بازداشتش هم این است که کارهای توطئه آمیزی در بیرون انجام می‌داده است.

طائب در پاسخ به این سؤال که آیا رئیس دفتر احمدی‌نژاد جاسوسانه عمل می‌کرد، گفت: بله،‌ آقای مشایی نیروی بسیار پیچیده‌ای است و این که جاسوس است یا نه، خودش باید بگوید. مشایی توانست آقای احمدی‌نژاد را که در ریل نظام جلو می‌رفت از ریل خارج کند و تبدیل به یک نیروی ضد نظام کند. این نشان می‌دهد در این زمینه آدم موفقی است.

وی در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که آیا اسنادی دارد که رحیم‌مشایی جاسوس دشمن بوده است، گفت: آقای مشایی به دلیل حرفه‌ای بودن اسناد و مدارکی از اقداماتش برجای نگذاشته است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر سندی برجای نگذاشته پس چرا بازداشت است، گفت: ما برای بازداشتش مدرک داریم. ما برای جابه‌جایی اموال اقتصادی مدارکی داریم. مثلا در زمانی که در دولت حضور داشته به آقای احمدی‌نژاد گفته است بودجه را به جاهایی بدهد. خب این جرم است و تخریب اموال محسوب می‌شود.

وی درباره عادلانه بودن حکم حمید بقایی نیز گفت: حکم آقای بقایی را نسبت به کمی آن عادلانه نمی‌دانم. آقای بقایی بایستی اعدام می‌شد.

طائب در پاسخ به سوالی دیگر در خصوص مناقشه احمدی‌نژاد با دستگاه قضا، عنوان کرد: احمدی‌نژاد را باید آزاد گذاشت تا هر چه دلش می‌خواهد بگوید.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر غیر از احمدی‌نژاد کس دیگری بود آیا این چنین با وی برخورد می‌شد، هم گفت: اشکالی ندارد و آقای خاتمی هم هر چه دلش بخواهد می‌تواند بگوید.»

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا