گوناگون

روزهای سخت و اعتراضات مردم جان به لب رسیده

علی خرم سفیر پیشین جمهوری اسلامی در سازمان ملل امروز به روزنامه آرمان گفته: روزهای سخت و نامعلوم به سرعت در حال پیش آمدن هستند. ترامپ و تیم تندرو او با بیرون آمدن از برجام شرایط ناپایداری را برای ما بوجود آورده‌اند. آنها تحریم‌های بیرحمانه‌ای در سر دارند تا از مردادماه جاری نتایج آن را کسب نمایند…
علی خرم گفت: نباید روی اروپا برای حمایت از جمهوری اسلامی در مقابل تحریمها حساب باز کرد.

نتایج آخرین نظرسنجی‌ها و نگرانی شدید روحانی

روحانی پیش تر در دیدار با برخی نمایندگان رسانه های داخلی نسبت به ناامیدی مردم ایران از وضعیت کنونی کشور سخت ابراز نگرانی کرد و از آنها خواست که در آنچه وی “جنگ روانی دشمن” نامید به یاری دولت و نظام جمهوری اسلامی بشتابند.

به گزارش رادیو فرانسه، روحانی در این ملاقات صریحاً به بی اعتباری رسانه های داخلی اعتراف کرد و گفت : امروز مشکل اصلی، مشکل اقتصادی، فرهنگی و یا امنیتی نیست، بلکه مشکل اصلی ما جنگ روانی است.

روحانی گفت : بزرگترین غم زمانی است که رسانه های خارجی به مرجع ملت تبدیل شوند و کمتر جایی به اندازه ایران دیده ام که یک ملت به رسانه های بیرونی اعتنا کند. نگرانی ایرادی ندارد اما ناامیدی پایان ماجراست.

روحانی که تصویری ناامید کننده از وضعیت نظام ارائه می داد، افزود: ‌به هیچ عنوان ناامیدی در کشور را نمی‌ پسندم. ما امروز با شرایط جدیدی در کشور روبرو هستیم. چرا باید به آینده کشور، نظام و انقلاب، ناامید باشیم. ناامیدی پایان ماجراست.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا