زنان

مخالفت دادستان کل کشور با حضور زنان در ورزشگاه آزادی

محمدجعفر منتظری٬ دادستان کل کشور٬ ضمن مخالفت با باز شدن درهای ورزشگاه آزادی به روی زنان٬ گفت: «به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کار‌ هایی شد که شرم می‌کنم بگویم.»….

دادستان کل رژیم در مراسم دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران دستگاه قضا با تاکید بر اینکه «ما مخالف شادی نیستیم»٬ ادامه داد: «اما آنچه از پخش فوتبال در استادیوم شاهد بودیم و بعد دیدیم برخی روزنامه‌ها چه تیتری زدند که «آزادی آزاد شد» گفت: به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کار‌هایی شد که شرم می‌کنم بگویم.»

با وجود گزارش‌ها از لغو پخش بازی فوتبال میان تیم‌های ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی تهران و ممانعت ماموران نیروی انتظامی از ورود تماشاگران به داخل استادیوم٬ سرانجام درهای ورزشگاه بعد از ۴۰ سال به روی خانواده‌های ایرانی گشوده شد.

چند ساعت قبل از شروع این بازی٬ خبرگزاری‌های در ایران گزارش کردند که با وجود فروش دستکم ۱۰ هزار بلیت٬ پخش این مسابقه لغو شده است.

خبرگزاری ایرنا نیز در گزارشی از «پاسکاری» نهادها در زمینه پذیرفتن مسئولیت لغو این برنامه خبر داد و بعد در گزارش دیگری نوشت که با «پیگیری دولت»٬ این مشکل رفع شد.

مدیر کل روابط عمومی استانداری تهران نیز اعلام کرد که استانداری مانعی برای پخش بازی در ورزشگاه آزادی نمی‌بیند و با لغو آن «مخالف» است.

ظهر امروز نیز خبر پخش ویدئویی مسابقه ایران و پرتقال٬ از سری رقابت‌های جام جهانی فوتبال٬ در ورزشگاه آزادی منتشر شد؛ اما با شرط جدا شدن جایگاه «خانواده‌ها» از «مجردها».

با این حال دادستان کل کشور در واکنش به شادی مردم از حضور زنان در ورزشگاه آزادی این سوال را مطرح کرد که «آیا خانواده‌های شهدا که این سرمایه‌های عظیم را دادند این هدف را داشتند؟»

به گزارش زیتون،محمدجعفر منتظری در ادامه گفت: «گام به گام یعنی به بهانه فوتبال ایران اسپانیا کار‌هایی شود که شرم می‌کنم بگویم. اگر با سیاست شیطانی گام به گام خود فکر می‌کنید می‌توانید به مقصود برسید اشتباه می‌کنید.»

او همچنین تهدید کرد که هم در دنیا و هم در آخرت دچار عذاب الهی می‌شوید و نهایت این گام به گام شما سقوط در عذاب الهی و سقوط در منجلابی است که دشمن برای شما در نظر گرفته است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا