گوناگون

استخوان در گلو

امام جمعه تهران با بیان اینکه دشمن قدار و بی رحم است و می خواهد تمام سنگرهای مقاومت و عزت شما را ویران کند و با اشاره به خودداری از عرضه برخی اجناس در بازار به مردم در شرایط خاص اقتصادی امروز کشور گفت: شهدا خون خود را برای این کشور دادند چرا با خودداری از عرضه کالاها شهدا را از خود ناراضی می‌کنید؟…

صدیقی گفت: بازاری‌ها خود بانی انقلاب هستند این بازاریان ما هستند مقلدان مراجع بوده و دست آنها را می‌بوسند این‌ها رونق مساجد ما هستند اینکه دشمن بگونه‌ای وانمود کند که این‌ها مقابل انقلاب هستند جزء حوادث بسیار تاسف‌بار است و جای تامل دارد.

امام جمعه تهران خطاب به مردم گفت: در امتحان اقتصادی هستیم، شهدا خون دادند شما مال‌تان را بدهید. مسئولان ما انگیزه نداشتند و جهادی عمل نکردند وصرفا وقت گذراندند. مسئولان فرصت‌ها را تلف کردند تا این که کار به اینجا رسید. امروز مردم در شرایطی قرار گرفتند که نمی‌دانند باید چه کار کنند. استخوان در گلو قرار گرفته است.

در مشهد نیز علم الهدی با حمله به دولت روحانی گفت: ما بحران اقتصادی نداریم عده‌ای اخلالگر مردم را به صلابه کشیده‌اند؛ آنگاه آقایان تماشا می‌کنند؟

علم‌الهدی گفت: وضعیت بازار و کسب و کار مردم از مرحله اخلال گذشته و به مرحله توقف رسیده است، کاسب بازار می‌گوید، من جنسم را چند بفروشم، فردا با چه قیمتی گیرم بیاید. بازار قفل کرده و مسئولان نظام هم تماشا می کنند. طرح دشمن هم اجرا می‌شود و می‌خواهند مشکلات را به صورت بحران تبدیل کنند.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا