گوناگون

رژیم «ولایت فقیه» میهن ما را نابود کرد

باتوجه به وضعیت خطیر اقتصادی و زیست‌محیطی و به‌ویژه با درنظر گرفتن تغییر در توازن نیرو در منطقه و بالا گرفتن تهدیدها بر ضد کشورمان، به‌درستی می‌توان گفت که ضرورت گذار از دیکتاتوری ولایی به مرحلهٔ دموکراتیک و ایجاد تغییرهای بنیادی، به‌صورت امری بسیار عاجل‌ درآمده است…

خامنه ای امروز گفته: برنامه دشمن، ایجاد شکاف و جدایی میان نظام و مردم است و این طراحی نشان دهنده حماقت آنهاست زیرا نمی دانند نظام جمهوری اسلامی، چیزی جز ملت ایران نیست و این دو جداشدنی نیستند.
خامنه ای گفت: هدف از فشارهای اقتصادی کنونی، به ستوه آوردن مردم است اما به حول و قوه الهی، ما پیوندمان را روز به روز با مردم بیشتر خواهیم کرد و با حفظ انسجامِ دشمن‌شکنِ خود، جوانان مؤمن و پرانگیزه و اهل اقدام را تقویت خواهیم کرد.

خامنه ای گفت: بزرگ‌ترین دلیل برای اقتدار ملت این است که ملت پیش رفت و آمریکا نتوانست هیچ غلطی بکند. اگر ملت، مقتدر و قوی نبود یک‌دهم این تلاش دشمن کافی بود تا این نظام محبوب را از ملت بگیرد.

خامنه ای با اشاره به تجویز برخی‌ها برای تسلیم شدن مقابل دشمن، افزود: هزینه تسلیم شدن به مراتب بیشتر از هزینه مقاومت و ایستادگی است و فایده و دستاوردهای ایستادگی صدها برابر بیشتر از هزینه‌های تسلیم شدن است.

خامنه ای به یک قانون تخلف‌ناپذیر الهی اشاره کرد و گفت: اگر سست نشوید و با دشمن سازش نکنید، خداوند متعال در مقابل این صبر و مجاهدت، کم نخواهد گذاشت و پاداش آن را به‌طور کامل خواهد داد.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا