ویدئو

اعتراف نماینده اصولگرا به تقلب، دزدی، فساد و اختلاس در رژیم «ولایی»

نکته قابل تأمل این است که درحالی‌که کاملاً روشن است که مردم ما به‌دلیل حاکمیت مطلق ولایت فقیه و جناح‌های وابسته و سرسپرده به آن با این‌چنین شرایطی در کشور مواجه‌اند، اما هنوز هم جریان اصلاح‌طلبی به‌جای ارائه تحلیل‌هایی راستین و شفاف به‌منظور تأمل در وضعیت کنونی و واکاوی آن و توجه به ضرورت سازمان‌دهی حرکت‌هایی مؤثر در متن جامعه برای انجام تغییرهایی واقعی، به فلسفه‌بافی سطحی و نامه نویسی بی‌فایده مشغول‌اند. به‌طورمثال به نامه نویسی اخیر صد نفر از فعالان اصلاح‌طلب به محمد خاتمی دربارهٔ وضعیت وخیم جناح اصلاح‌طلبان می‌توان اشاره کرد، نامه‌یی که به‌ روشنی از بنیاد های فکری اصلاح طلبان حکومتی و حرکت‌هایی نمادین و بی‌اثری اند،که بدون ارائه راه‌حل و اشاره به ریشه اصلی مشکلات، یعنی حاکمیت دیکتاتوری ولایت فقیه، و راه‌های برخورد کارآ به این مشکلات، فقط به توضیح واضحات اکتفا و شعار های بی محتوی در چارچوب “خیرخواهی” برای “حفظ نظام” اکتفا می‌کند…

اعتراف نماینده زاهدان در مجلس: منتظر روزی باشیم که مردم ما نمایندگان را از مجلس بیرون کنند

حسینعلی شهریاری (نماینده اصولگرای زاهدان) در مجلس شورای اسلامی به تقلب انتخاباتی، دزدی، فساد و اختلاس گسترده در نظام اعتراف می کند. و اینکه انتخابات مجلس تقلبی بوده و مجلسی ها (ازجمله خود ایشان) نماینده واقعی مردم نیستند. (فیلم زیر)

هاشمی‌طبا یکی از از کاندیداهای نمایش انتخابات جمهوری اسلامی نیز پیش تر در گفتگویی با خبر آنلاین به چشم‌انداز تیره کشور با ماندن حکومت«اسلامی» اشاره کرد و گفت: خطرات شدیدی آینده کشور را تهدید می‌کند. ایران دارد ماهیت سرزمینی و وجودی خودش را از دست می‌دهد.

https://www.youtube.com/watch?v=ouphSGKJYHk

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا