گوناگون

اعتراف؛ فروپاشی استبداد دینی

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: باید از عده‌ای که قدرت و بیت‌المال دست‌شان است طلبکار باشیم که چرا وضعیت این چنین است. مردم هم صبر کنند...

به گزارش ایسنا،  جنتی گفت: وظیفه ما سنگین است. چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد همیشه مشکلات گوناگون داشته‌ایم. انقلابی که می‌خواهد دگرگونی ایجاد کند با آرامی روبه‌رو نیست؛ اما مسئله این است که دشمن روز به روز مسائل را بیشتر می‌کند و عده‌ای هم به دشمن می‌پیوندند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با نگرانی افزود: باید مواظب باشیم بی اعتمادی و نا امیدی بر بچه‌های ما حاکم نشود.

هشدار مبلغان و مدرسان سرشناس حوزه علمیه قم به سران سه قوه

رجانیوز: جمعی از مدرسین و مبلغین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای تاکید کردند: قوای سه‌گانه و مجموعه مدیریتی کشور، قدردان نجابت و شکیبایی ملت ایران بوده و با جدیت و تلاش جهادی، در انجام تکالیف خویش، در گذر از این پیچ تاریخی کوشا باشند.

حوزه‌های علمیه که همواره خود را بازوی معاضِد انقلاب اسلامی دانسته و با نُصح مشفقانه نیکی‌ها و فضائل را پرورش داده و کاستی‌ها و رذایل را گوشزد کرده‌اند، در این شرایط حساس نمی‌توانند نسبت به مشکلات عموم مردم انقلابی به ویژه اقشار محروم که صاحبان اصلی انقلاب بوده و هستند، بی‌تفاوت باشند.

متأسفانه جامعه اسلامی بخصوص در روزهای اخیر شاهد مشکلاتی در حوزه اقتصاد و عدالت اجتماعی است که بی‌توجهی و سهل انگاری، می‌تواند آن را به زخمی چرکین تبدیل ساخته و زمینه سوء استفاده بدخواهان نظام را فراهم کند.

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا