گوناگون

حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اشکالی ندارد

سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت احمدی‌نژاد، مینوخالقی، سپنتا نیکنام و حضور زنان در استادیوم‌های ورزشی اظهارنظر کرده است.

عباسعلی کدخدایی در پاسخ به سوالی درباره حضور بانوان در ورزشگاه گفت: اگر مسوولان می‌توانند امکانات و تسهیلات را فراهم کنند و مشکلی وجود نداشته باشد، حضور بانوان در ورزشگاه اشکالی ندارد.

وی تصریح کرد: اینکه ما بشینیم و بگوییم «ممنوع است، ممنوع است»، وقتی هم سوال می‌کنیم می‌گویند چون امکانات نداریم، اگر امکانات ندارد پس بی‌عرضگی من مسوول است، باید امکانات را فراهم کنم و اگر نظر خاصی وجود ندارد آن تسهیلات هم فراهم شود، اگر نظری هم در این جهت است آن نظر را بیاستیم و دفاع کنیم و اعلام کنیم.

کدخدایی در خصوص رد صلاحیت مینو خالقی نیز گفت: دلایل رد صلاحیت مینو خالقی را به خودش گفتم، خود خانم خالقی تشریف آوردند و برای ایشان توضیح دادم، چون خانم خالقی خود حقوقی هستند ما یک مکالمه‌ای در این جهت با هم داشتیم. وی ادامه داد: نمی‌خواهم مصداقی تایید کنم که موضوع مینو خالقی درست بوده یا خیر، ممکن است نسبت به این موضوع اشتباهی صورت گرفته باشد. کدخدایی همچنین دلایل عدم صلاحیت احمدی‌نژاد در انتخابات را بحث دوقطبی بودن نمی‌داند و می‌گوید دلیل آن را به موقع اعلام می‌کند.

انتخاب

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا