گوناگون

صعود مجدد قیمت‌ها در بازار آزاد ارز و سکه

قیمت طلا، سکه و انواع ارزها امروز در بازار تهران صعودی بود؛ به طوری که سکه ۴۳ هزار تومان، طلا ۹ هزار و ۱۲۰ تومان و یورو ۲۸۰ تومان افزایش قیمت داشت.افزایش بهای ارزهای خارجی به‌روشنی نشان می دهدکه دولت روحانی، برنامهٔ اقتصادی مشخصی ندارد. دولت با اجرای سیاست‌های مخرب نه‌تنها اعتبارش را بیش‌ازپیش از دست می‌دهد، بلکه در نتیجه این اقدامات، زندگی میلیون‌ها تن از زحمتکشان میهن را به سوی فقر و نیستی بیشتر می‌کشاند. زحمتکشان میهن اصولاً پولی برای خرید و فروش ارز ندارند، اما بهای این اقدام‌های دولت را با افزایش قیمت مایحتاج ضروری روزمره‌شان باید بپردازند. وظیفهٔ تمامی نیروهای مترقی آشکار کردن نقش مخرب این دولت عمیقاً ضد ملی و ضد مردمی نزد افکار عمومی است. …

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه امامی امروز در بازار ۴۳ هزار تومان افزایش یافت. این در شرایطی است که سکه تمام بهار آزادی با افزایش ۷۰ هزار و ۵۰۰ تومانی، نیم‌سکه ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومانی، ربع‌سکه ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومانی و سکه گرمی ۳ هزار تومانی روبه‌رو شد.

به این ترتیب، در بازار سکه هر قطعه سکه امامی با قیمت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۵ هزار تومان، نیم‌سکه یک میلیون و ۵۵۴ هزار و ۵۰۰ تومان، ربع‌سکه ۷۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان و سکه گرمی ۴۲۸ هزار تومان مواجه شد.

از سوی دیگر، قیمت طلا ۹ هزار و ۱۲۰ تومان بالا رفت و هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۲۶۱ هزار و ۳۴۰ تومان به فروش رفت. هر مثقال طلا نیز یک میلیون و ۱۳۱ هزار و ۷۵۰ تومان بود.

در بازار ارز یورو ۱۰ هزار و ۴۰۳ تومان، پوند ۱۱ هزار و ۶۶۵ تومان، درهم امارات ۲ هزار و ۴۱۹ تومان، لیر ترکیه یک‌هزار و ۸۵۳ تومان و یوان چین یک‌هزار و ۳۱۲ تومان قیمت داشت.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا