گوناگون

۲۰۰ خانواده سرنوشت کشور را به گروگان گرفته‌اند

هدایت‌الله خادمی٬ نماینده مجلس٬ امروز در نطق میان دستور خود گفت که در «۴۰ سال گذشته حدود ۲۰۰ خانواده سرنوشت کشور را به گروگان گرفتند و از این وزارتخانه به آن وزارتخانه می‌روند.»..

 

به گزارش زیتون،هدایت‌الله خادمی خطاب به مردم افزود که با «این دولت و مجالسی که ساخته‌اید» کشور «هرگز توسعه و پیشرفت را نخواهد دید»، و خواستار این شده که «برای برون رفت فوری و حل معضلات کشور باید از فسادهای اقتصادی و اختلاس‌ها پرده‌برداری شود. ۵۰ نفر از اختلاس‌گران و دزدان دولتی را محاکمه و به اشد مجازات برسانیم.»

وی همچنین افزوده است: «دولتمردانی که ظرف ۳۰ سال گذشته این کشور را به این روز انداخته‌اند برکنار شوند و اموال آنها که از کشور برداشته‌اند به خزانه بازگردانده شود.»

به گفته نماینده مردم ایذه و باغ ملک بی‌لیاقتی، ناکارآمدی و سستی دولت‌ها در این سال‌ها مانند رنج‌نامه‌ای است که هر روز بر مشکلات مردم افزوده است. وضعیتی ایجاد شده که مردم این دوران توان تحلیل آن را ندارند. هر روز شاهد بیشتر شدن مشکلات هستیم، اما نه اراده‌ای برای حل آن وجود دارد و نه توانی.

شرایط اقتصادی ایران در ماه‌های اخیر رو به وخامت گذاشته و به خاطر فساد گسترده اقتصادی و همچنین نگرانی‌ها از بازگشت تحریم‌های آمریکا در ماه اوت و نوامبر امسال، نرخ دلار و سکه به شدت افزایش یافته است.

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا