گوناگون

سردار! از کدام مردم سخن می‌گویید؟!


مجتبی لطفی: سردار عزیز جعفری فرمانده سپاه پاسداران پس از آنکه ترامپ از تمایل به مذاکره با مقامات ایران سخن رانده، گفته است:” ترامپ! مردم ایران هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات باشیطان بزرگ را نمی‌دهند؛ هرگزچنین روزی رانخواهیددید.”

قطعا سردار از مردم نظرسنجی نکرده‌اند حتی از ساکنان شهرک محلاتی، محل اسکان بیشتر فرماندهان سپاه. بنابراین مراد از مردمی که به عنوان سخنگوی آنان اظهار نظر می کند کدام مردم هستند؟ مردمی که طی ۸ سال جنگ، به سرداران با وعده هایی چون فتح کربلا و سپس قدس، اعتماد کرده و بچه های از گل بهتر خود را بدستشان سپردند، روانه جبهه کردند و هنوز از جوانان است که استخوانی سر از خاک بیرون می‌کشند تا دل مادری یکسره شود از چشم دوختن به در خانه تا مگر گمگشته اش از سفر باز گردد. و حالا سردار رضایی از اشتباه بودن ورود به خاک عراق پس از فتح خرمشهر سخن می‌گوید!

سردار می‌گوید مردم (که مرادش جو و اراده حاکم بر سپاه است) به مسولان اجازه مذاکره نمی دهند! سقف این مسولان تا کجاست؟ آیا فراتر از رئیس جمهور را هم شامل می شود؟

کلام آخر اینکه سردار یادشان هست که پس از برجام روی موشک با زبان عبری نابودی اسرائیل را دم زدند و بهترین هدیه را به نتانیاهو تقدیم کردند و برای دوست وی ترامپ، تا پس از رسیدن به قدرت بهانه خروج از برجام را داشته باشد؟! و حالا تاوانش را همان مردم _ مردم واقعی نه مردم ادعایی سردار _ با انواع فشارهای اقتصادی، پس می دهند؟!
بهتر نیست نظامیان دست از سر مردم بردارند تا خود سرنوشت خویش را برگزینند؟!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا