گوناگون

امکان برگزاری رفراندوم وجود دارد

غلامحسین کرباسچی درباره اشاره حسن روحانی در گفت‌وگوی تلویزیونی گفت :همه‌پرسی حداقل می‌تواند در مقابل جوسازی‌های رسانه‌ای و مجازی برای کشور مثبت باشد.

غلامحسین کرباسچی درباره اشاره رئیس‌جمهوری در گفت‌وگوی تلویزیونی اخیر به اصل ۵۹ قانون اساسی معتقد است همان طور که آقای روحانی گفته، انجام این کار ناممکن نیست. اگر دولت به این نتیجه برسد و روند آن را بتواند طی کند، حتما امکان‌پذیر خواهد بود.
همه‌پرسی می‌تواند در مقابل جوسازی‌ها برای کشور مثبت باشد
وی در ادامه تاکید می‌کند: اثر آن هم مهم است. همه‌پرسی حداقل می‌تواند در مقابل جوسازی‌های رسانه‌ای و مجازی برای کشور مثبت باشد.
رئیس‌جمهوری در بخشی از گفت‌وگوی تلویزیونی شب گذشته خود در پاسخ به پرسشی درباره اینکه برخی به دنبال تغییر نظام هستند، توضیح داد: نظامی که مردم می‌توانند از طریق صندوق رای مسئولان خود را انتخاب کنند، ثابت است. وی همچنین تاکید کرد: می‌توان اصل ۵۹ قانون اساسی را که به همه‌پرسی اشاره دارد، اجرا کرد.
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در پاسخ به اینکه «همه‌پرسی در صورت تحقق، تا چه حد می‌تواند در جامعه اثرگذار باشد و مطالبات عمومی را پاسخ دهد»، می‌گوید: اگر دولت و مجموعه حاکم به درستی عمل کنند و مردم به این مساله باور داشته باشند که نظر آنها اثرگذار است، حتما می‌تواند بر جامعه تاثیر مثبت داشته باشد.
فشرده گزارش روزنامه همدلی

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا