ورزشی

خانه کشتی محمد بنا در آستانه تعطیلی قرار گرفت!

مجموعه ورزشی خانه کشتی محمد بنا واقع در تهران که یکی از مهمترین مراکز ورزشی منطقه ۱۹ به شمار می آید رو به تعطیلی است.

علی هاشمی مدیر مجموعه ورزشی خانه کشتی محمد بنا واقع در منطقه ۱۹ تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید این خبر گفت: متاسفانه با اتمام مدت قرارداد ما با موسسه هاتف شهر زیر مجموعه تربیت بدنی منطقه ۱۹ شهرداری تهران به ما اعلام شد این مجموعه ورزشی را فورا تخلیه کنیم.

این در حالیست که هزینه سنگینی برای تجهیز این مجموعه شده و کسی فعلا پاسخگوی ما نیست. در صورت تخلیه این مجموعه، هزینه های صورت گرفته را چگونه به ما پرداخت می کنند. با وجود پیگیری های ما برای برقرار نگه داشتن این مجموعه ورزشی متاسفانه تربیت بدنی منطقه به ما اعلام کرده فوری مجموعه را تخلیه و وسایل متعدد و مجهز  این مرکز را هم خارج کنیم! ضمن اینکه علاوه بر خرید و تجهیز وسایل، اقدامات فراوانی هم برای تعمیر و نگهداری فضای این مجموعه صورت گرفته که همچنان برای دریافت این هزینه ها نیز سرگردان هستیم.

وی تصریح کرد: خانه کشتی محمد بنا نزدیک به ۲ هزار کشتی گیر و بدنساز و رزمی کار را از مناطق مجاور تحت پوشش قرار داده بود و به جرات می توان گفت که به ۵ هزار نفر از همشهریان خانم و آقا خدمات می داد، اما با اتمام قرارداد ما به وضعیتی درآمده که این مجموعه رو به تعطیلی است.

هاشمی در پایان افزود: موسسه هاتف شهر به عنوان پیمانکار با تربیت بدنی منطقه ۱۹ شهرداری تهران همکاری می کند ولی متاسفانه تربیت بدنی این منطقه همچنان به این موسسه فشار می آورد تا این مجموعه هر چه سریعتر تخلیه شود، در حالیکه به رغم انجام امور قضایی و قانونی هنوز مشخص نیست سرانجام هزینه های تجهیز این مجموعه به کجا می انجامد. فارغ از هر دیدگاه مالی، حیف است که چنین پایگاه ورزشی و اجتماعی به دلیل این اختلافات تعطیل و جوانان زیادی از خدمات این مجموعه محروم شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، پروژه ساخت این مجموعه در اوایل سال ۹۱ در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع واقع در شهرداری منطقه ۱۹ تهران آغاز شد و در سال ۹۲ توسط شهردار تهران به بهره برداری رسید. این مجموعه با متراژ ۴۷۰۰ متر مربع زیربنا دارای سالن کشتی به مساحت ۶۰۰ متر مربع، دو سالن رزمی با مساحت ۲۵۰ متر مربع و سالن وزنه برداری به مساحت ۲۰۰ متر مربع و همچنین چندین سالن ورزشی مختلف و مجموعه مجهز آب درمانی است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا