ورزشی

نتایج نمایندگان ایران هفتمین روز بازی های آسیایی ۲۰۱۸

در هفتمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ورزشکاران ایران در رشته‌های تیراندازی، قایقرانی، وزنه برداری، بوکس، دوومیدانی، جوجیتسو، کاراته، پنجاک‌سیلات، تیروکمان، بسکتبال پنج نفره، سنگنوردی، واترپلو، والیبال ساحلی و سوارکاری  به رقابت می‌پردازند.

نمایندگان ایران کار خود را در هفتمین روز بازی های آسیایی۲۰۱۸ آغاز کردند.

به گزارش ایسنا، در هفتمین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ورزشکاران ایران در رشته‌های تیراندازی، قایقرانی، وزنه برداری، بوکس، دوومیدانی، جوجیتسو، کاراته، پنجاک‌سیلات، تیروکمان، بسکتبال پنج نفره، سنگنوردی، واترپلو، والیبال ساحلی و سوارکاری  به رقابت می‌پردازند.

*نتایج کاروان ایران به شرح زیراست:

دوومیدانی:

ماده ۴۰۰ متر: علی خدیور کمتر از صد متر از آغاز مسابقه مقدماتی، دچار مصدومیت شد و نتوانست به رقابت ادامه دهد. به این ترتیب خدیور با برانکارد به بیرون پیست انتقال داده شد.

واترپلو:

تیم ملی واترپلوی ایران در نخستین بازی خود تیم سنگاپور را از پیش رو برداشت.

تیروکمان:

ریکرو تیمی مردان: تیم ایران با ترکیب صادق اشرفی، امین پیرعلی و میلاد وزیری در مرحله یک هشتم به مصاف تیم مالزی رفت و با نتیجه  ۶ بر صفر  این رقابت را برد.

بسکتبال:

تیم ملی ایران به عنوان مدعی اول قهرمانی در اولین گام سوریه را با نتیجه ۶۶ بر۵۱ مغلوب کرد.

والیبال ساحلی:

تیم‌ ‌ملی “الف” ایران با قبول شکست برابر چین از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی بازماند.

سوارکاری:

طوفان ترابی، سوارکار ایرانی که با اسب WAITANGI AMAZON در مسابقات سه روزه حضور داشت، در بخش صحرایی (روز دوم) این مسابقات از ادامه مسیر انصراف داد و از دور رقابت‌ها حذف شد.

سنگنوردی:

در بخش سرطناب، مرحله مقدماتی ماده کمباین بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ رقابت کردند که در بخش مردان خسرو هاشم زاده در رده ششم و در بخش زنان الناز رکابی در رده ششم ایستادند.

ماده کمباین در سه مرحله سرطناب، بولدرینگ و سرعت انجام شد و هاشم زاده و رکابی به ترتیب در رده بندی نهایی در رده های پانزدهم و هفتم قرار دارند.

جوجیتسو:

وزن ۶۲- کیلوگرم مردان: محمدرضا عیدی در مرحله یک شانزدهم نهایی اندونزی را شکست اما در مرحله یک هشتم نهایی برابر آرالی آقایف از ترکمنستان شکست خورد و از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند.

وزن ۹۴- کیلوگرم مردان: مسعود جلیلوند ابتدا حریفی از مغولستان را با اخطار شکست داد اما در مرحله یک هشتم نهایی مقابل زید سامی از اردن شکست خورد و از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند.

بانوان: نسیم محمدی در دور نخست برابر حریفی از تایلند ۳ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید

@sedayemardomdotn

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا