ورزشی

نهمین روز از بازی های آسیایی و برنامه ملی پوشان ایران

ورزشکاران ایران در نهمین روز از بازی های آسیایی جاکارتا در ۹ رشته ورزشی به میدان خواهند رفت.پگاه زنگنه موفق به ثبت سیزدهمین مدال برنز کاروان ایران شد.

ملی پوشان کاروان ایران در نهمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در ۹ رشته ورزشی رقابت خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، در نهمین روز از هجدهمین دوره بازی های آسیایی ورزشکاران ایران در رشته های وزنه برداری، بوکس، دوومیدانی، کاراته، تیروکمان، پینگ پنگ، دوچرخه سواری، بسکتبال و سوارکاری رقابت خواهند کرد.

پگاه زنگنه در دیدار ردی بندی وزن منفی ۶۸ کیلوگرم رقابت های کاراته بازی های آسیایی تی نگوان انگوین از ویتنام رفت و در نهایت با نتیجه ۱۰-۰ از سد حریف جوان خود گذشت و چهارمین مدال کاراته بانوان ایران را به دست آورد و همچنین اولین مدال روز نهم را به دست آورد تا مدال های برنز ایران به عدد سیزده برسد.

زنگنه ابتدا به نماینده قزاقستانی باخت اما در رپه شارژ از پس نماینده ازبکستان برآمد و به دیدار رده بندی رسید.

پیش از این در بخش بانوان حمیده عباسعلی برنزی شده بود و رزیتا علیپور به همراه طراوت خاکسار به مدال نقره رسیده بودند. در بخش مردان هم فعلا تا به اینجا یک نقره و یک طلا به دست آمده است.

برنامه رقابت های نمایندگان ایران در نهمین روز از بازی های آسیایی ۲۰۱۸:

وزنه برداریدسته ۱۰۵+: بهداد سلیمی و علی حسینیساعت ۱۱:۳۰
بوکس

وزن ۴۹: امید احمدی صفا

وزن ۷۵: سید شاهین موسوی

ساعت ۱۶:۰۰

ساعت ۱۹:۰۰

دوومیدانی

مقدماتی دوی ۸۰۰متر: امیر مرادی

فینال ۳ هزارمتر بامانع: حسین کیهانی

ساعت ۸:۰۰

ساعت ۱۷:۰۰

کاراته۶۸-: پگاه زنگنه

۸۴-: ذبیح الله پورشیب

۷۵-: بهمن عسگری

ساعت ۶:۳۶

ساعت ۱۱:۰۰

ساعت ۷:۳۰

تیروکمانمیکس تیم کامپوند – سنگاپورساعت ۱۱:۲۰
پینگ پنگ

مرحله گروهی تیمی مردان: ایران – مالدیو

مرحله گروهی تیمی مردان: ایران – تایلند

ساعت ۹:۳۰

ساعت ۱۳:۳۰

دوچرخه سواریپیست: مقدماتی ماده تیم اسپرینت: محمد دانشور، علی علی عسگری و احسان خادمیساعت ۱۰:۳۰
سوارکاریتیمی: مسعود مکاری نژاد، داوود پوررضایی، فرهنگ صادقی، آریانا روان بخشساعت ۶:۰۰
بسکتبالایران – ژاپنساعت ۹:۳۰

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotn

 

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا