اخبار

فرمانده بسیج: بوی مذاکره با دشمن می‌آید

رئیس سازمان بسیج راه حل مشکلات جاری کشور را دخالت بیشتر بسیج در امور کشور دانست و با بیان اینکه برخی می‌گویند مشکلات کشور راه‌حل سیاسی دارد این حرف‌ها بوی بحث مذاکره را می‌دهد.

به گزارش مهر، سردار غلامحسین غیب‌پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید و آغاز دوره تمدنی انقلاب اسلامی گفت: اگر ادعا داریم بسیج کلید حل مشکلات کشور است باید قد بکشیم. بسیج برای برون‌رفت از مشکلات صنعت و کشاورزی حرف و برنامه دارد. ما برای حل مسائل اعلام آمادگی کرده‌ایم چراکه شرایط فعلی کشور تعارف‌بردار نیست، جنگ اقتصادی مشخص است و تنها کسی این را نمی‌بیند که خواب باشد یا خود را به خواب زده باشد. وی ادامه داد: برخی می‌گویند مشکلات کشور راه‌حل سیاسی دارد، این حرف‌ها بوی بحث مذاکره را می‌دهد! مذاکره با چه کسی؟ کسی که دستش به خیانت آلوده است؟

در ارتش جنگنده کوثر می‌سازیم و از معدود کشورهای سازنده این حوزه هستیم، دلیل آن است که در ارتش خود‌باوری هست و دلال و افراد فاسد هم وجود ندارد. بیایید از اقیانوس عظیم بسیج و اساتید بسیجی استفاده کنیم. رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما با بخش کوچکی از دولت تعامل برقرار کرده‌ایم اما مثل قطره و اقیانوس است. باید از ظرفیت‌های داخلی برای حل مشکلات کشور استفاده کرد. وی ادامه داد: اولین قدم برای حل مشکلات شناخت میدان عمل است و گام بعدی شناخت و بهره‌برداری از داشته‌های انسانی، مادی و معنوی است. البته آسیب‌هایی هم هست که بخش عمده آن مشکلات مدیریتی است و بخش دیگر شرکت‌های خصوصی غیر‌دولتی است.

وی افزود: امکان جنگ وجود ندارد و وقتی حضرت آقا می‌فرمایند جنگی نخواهد شد، این یک پشتوانه قوی دارد. وی با تاکید بر اینکه امکان جنگ محال است افزود: آمریکایی‌ها دنبال این قضایا نیستند و اگر می‌گویند خالی می‌بندند. رییس سازمان بسیج مستضعفین، درباره درخواست فرانسه برای حفظ برجام به شرط مذاکرات موشکی هم گفت: هیچ دولت بیگانه‌ای حق ندارد به ما باید و نباید بگوید.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا