گوناگون

آنقدر شور شد که صدای آشپز هم در آمد!

آیت الله مکارم شیرازی هم به صف منتقدین پیوست: حقوق بگیران، کارمندان و کارگران بیچاره شده اند!

باز خوانی مقاله "اصول اساسی حکومت اسلامی" به قلم آیت الله مکارم شیرازی

به جز حسن روحانی که می گوید «بحران نداریم» و رهبر حکومت که می گوید «محکم ایستاده ایم»، بقیه ی روحانیون و حکومتیان در انتقاد از وضع موجود با هم مسابقه گذاشته اند. آیت اله مکارم شیرازی از مراجع تقلید یکی از آن هاست:

به گزارش خبرگزاری رسمی حوزه، آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به گرانی های اخیر و کشف انبارهای احتکار کالا بیان کرد: گرانی ۲۰۰ درصدی شوخی نیست؛ اجناس احتکار شده باید به قیمت عادلانه به مردم فروخته شود، نه اینکه اجناس در انبارها باقی مانده و درب آن پلمب شود.

مکارم شیرازی (۱۴شهریور) با اشاره به گرانی های اخیر در کشور گفت: مسئولین محترم بدانند این روزها در هر جلسه ای می نشینیم، سخن از گرانی است؛ بحث روز مردم، گرانی است، ای کاش گرانی ۲۰ درصد و ۵۰ درصد بود، امروز گرانی ۱۰۰ درصد و ۲۰۰ درصد داریم و حقوق بگیران، کارمندان و کارگران ما بیچاره شده اند.

مکارم شیرازی با اشاره به اینکه مسئولین باید این مسائل را جدی بگیرند افزود: این مسائل نه تنها شوخی نیست بلکه سرنوشت ساز است؛ باید مسئولین شبانه روز به فکر حل مشکلات باشند و دلخوش به این نباشند که این گرانی ها ناشی از فشارهای خارجی است بلکه بسیاری از مشکلات، داخلی است و باید با مدیریت درست آن را حل کرد؛ تا به امروز هرچه مسئولین دولت، مجلس و قوه قضائیه دور هم نشستند، خبری نشد و باید فکری برای این مسائل کرد.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا