گوناگون

۲۴ کشته و ۵۸ زخمی در حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح در اهواز

بر اثر حمله ی مسلحانه به رژه ی نیروهای مسلح در اهواز که به مناسبت سالروز جنگ برقرار بود، تعدادی کشته شدند. گزارش ها حاکی از کشته شدن دست کم ۲۴ نفر است. ۵۸ نفر نیز زخمی شده اند …

به گزارش ایسنا، در مراسم امروز رژه‌ نیروهای  مسلح در اهواز چند عنصر مسلح، حاضرین در این رژه  را به گلوله بستند. گزارش‌های اولیه از این حادثه تروریستی  حاکی از این بود که  شماری به شهادت رسیده یا زخمی شده‌اند.

به گزارش ایرنا،  تعداد قربانیان این حادثه به ۲۴ نفر رسیده و احتمال افزایش این تعداد نیز به دلیل وخامت حال مجروحان وجود دارد. این منبع ظهر شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیش از ۵۳ نفر نیز در این حادثه زخمی شده اند که به بیمارستانهای مختلف اهواز منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته اند.
وی افزود: در میان قربانیان تعدادی افراد غیرنظامی از جمله زن و کودک نیز وجود دارند که برای دیدن رژه نیروهای مسلح به محل آمده بودند.

ایرنا مدعی شده است، این حمله مسلحانه از سوی «گروهک تجزیه طلب موسوم به «الاحواز»» صورت گرفته است.

این حمله مسلحانه صبح امروز در حین اجرای رژه نیروهای مسلح در بلوار قدس اهواز صورت گرفت. افرادی با لباس مبدل سپاه و بسیج از پشت جایگاه مسوولان به سمت مراسم رژه تیراندازی کردند.
خبرگزاری تسنیم گزارش داده است که قربانیان این حادثه از افراد سپاه پاسداران بوده اند. به گزارش این خبرگزاری اخبار اولیه حاکی است در جریان حمله به رژه نیروهای مسلح در اهواز، مسئول ایثارگران سپاه استان خوزستان کشته شده است. خبرنگار تسنیم همچنان اطلاع داده است، در جریان این حمله، تعدادی کشته شده اند که تمام آن ها از نیروهای سپاه پاسداران بوده‌اند.

این خبرگزاری نوشته است: ۲ نفر از تروریست‌ها در جریان درگیری با نیروهای امنیتی کشته شده و ۲ نفر دیگر همچنان تحت تعقیب هستند.

اسامی اولیه کشته شدگان این حادثه به شرح ذیل است: علی لویمی، اسماعیل شفیعی نژاد، میلاد جهانگیر نژاد، رضا شفیعی، سعید کریمی، امیر فرخی، یونس پورحلو

گزارش ویدئویی تسنیم از حمله مسلحانه

https://www.youtube.com/watch?v=dK9WX9TS8uU

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا