گوناگون

نماینده خوزستان: سکوت صداوسیما در قبال حادثه تروریستی اهواز پذیرفتنی نیست

 حادثه تروریستی اهواز ساعت ۹ صبح اتفاق افتاد، اما بخش خبری ساعت ۱۶ تازه به شرح واقعه پرداخت؛ و در ساعات میان این اتفاق، اخباری از نشست خبری شفر و نظارت بر زنجیره مواد غذایی و بستن کمربند ایمنی در جاده‌ها و نشست خبری بطحایی وزیر آموزش و پرورش و درگیری‌های سوریه و پرورش قارچ و … پخش می‌کرد، گویی هیچ اتفاقی رخ نداده است.

قاسم ساعدی نماینده دشت آزادگان در استان خوزستان از انفعال صدا و سیما در قبال حادثه تروریستی اهواز انتقاد کرده و به رویداد۲۴ گفته است: صداوسیما برای اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی دقیق باید نسبت به فضای مجازی و خبرگزاری‌ها پیشی می‌گرفت و این حادثه را به صورت لحظه به لحظه به مردم نشان می‌داد، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد و تنها به نوشتن زیرنویس اکتفا کردند.

ساعدی ادامه داد: باید فهمید که عدم پوشش این حادثه از سوی صداوسیما به چه علت است، زیرا این قبیل رفتار‌ها همیشگی بوده است. حقیقتا این حمله بسیار بازخورد منفی دارد لذا صدا و سیما باید از نسبت به سایر رسانه‌ها پیشی می‌گرفت و اطلاعات دقیق و لحظه به لحظه را در اختیار مردم قرار می‌داد و همانند یک رسانه ملی و به عنوان یک رسانه مادر عمل می‌کرد که متاسفانه اینگونه نبود.

وی خاطرنشان کرد: اصلا نمی‌پذیریم که حادثه‌ای به این مهمی را فقط به صورت تیتروار مطرح کنند و از آن عبور کنند و پس از ساعت‌ها به آن بپردازند. سکوت صداوسیما به هیچ عنوان پذیرفتنی نبوده و نیست

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا