گوناگون

نماینده مجلس: در حال حاضر ۶ نوع نرخ ارز داریم

نماینده محلات در مجلس گفت: قرار بود ارز تک نرخی شود اما الان ۶ نرخ ارز داریم…

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از وضعیت اقتصادی و تلاطم در بازار ارز، گفت: زمانی که قیمت کالا‌ها ثانیه‌ای تغییر می‌کند، این مسئله بیانگر نوعی کم‌کاری در دولت است.

وی با بیان اینکه نوسان قیمت‌ها نشان دهنده این است که دولت نقشه راهی ندارد، افزود: اگر دولت نقشه راهی دارد آن را به مجلس ارائه کنند. چرا وکلای ملت باید بی خبر باشند؟ دولت باید نقشه راهی برای برون رفت از این وضعیت تدوین کند و برای افکار عمومی و نمایندگان تشریح کند و همه بر اساس آن حرکت کنند.

این نماینده مجلس با انتقاد از اینکه هر روز یک تصمیم گرفته می‌شود، گفت: قرار بود ارز تک نرخی شود اما در حال حاضر ارز چند نرخی شده، ارزی که در بودجه مشخص شده، ارز جهانگیری، نیما، سنا، گردشگری و نرخ آزاد.

سلیمی با بیان اینکه ما در حال حاضر ۶ نوع نرخ ارز داریم، تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون چنین چیزی در کشور وجود نداشته و در هیچ کشوری هم چنین اتفاقی نیفتاده است.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه دولت با نمایندگان مجلس، نخبگان و کارشناسان اقتصادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی و شرایط فعلی مشورت نمی‌کند، گفت: آش آنقدر شور شده که داد اصلاح طلبان هم بلند شده است. چرا کار به اینجا رسیده، کسانی که دایه‌های این دولت بودند؛ آنها هم صدایشان بلند شده است؟

سلیمی با بیان اینکه دولت باید به مدیران جوان بها و میدان دهد، تصریح کرد: اثبات شده هر زمان که به جوانها بها و به آنها مسئولیت دادیم، توفیق بیشتری داشتیم اما سوالی که وجود دارد این است که چرا آقایان دست از پیرمردها بر نمی‌دارند.

قیمت امروز سکه و ارز در بازار آزاد تهران

آخرین خبرها از بازار سکه و ارز نشان می دهد قیمت طلا، سکه و ارز در بازار تهران روند کاهشی را از ساعات ابتدایی بازگشایی تجربه کرد

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز به این شرح است

به گزارش صداوسیما، هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز شنبه هفتم مهر ۹۷ در بازار با قیمت ۴۷۰ هزار تومان و دلار آمریکا هم اکنون ۱۷ هزار تومان معامله می شود.

طلا، سکه و ارز امروز شنبه هفتم مهر ۹۷ به شرح زیر در بازار معامله می شود.
طلا، ارز و سکه قیمت به تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۷۰,۰۰۰
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۵,۰۵۰,۰۰۰
سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴,۸۵۰,۰۰۰
نیم سکه بهار آزادی ۲,۵۷۰,۰۰۰
ربع سکه بهار آزادی ۱,۴۳۰,۰۰۰

دلار ۱۷,۰۰۰ تومان
یورو ۲۰,۰۰۰ تومان
پوند ۲۲۰۰۰ تومان

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا