گوناگون

در جامعه می‌گویند مسئولان همه ارز و ریال کشور را برده‌اند

یونسی، دستیار روحانی در امور اقلیت‌ها گفته است: در جامعه گفته می‌شود مسئولان همه ارز و ریال کشور را برده‌اند…

وزیر اسبق اطلاعات که با ایسنا مصاحبه می کرد، با اشاره به رویدادهای اخیر در باره بخشیدن دریای خزر به روسها و خایج فارس به چینی ها گفت: چرا اینقدر مردم ما حساس شده‌اند؟ به نظرم مقصر حاکمیت و دولت است. ما باید با مردم صادق باشیم و مسائل را شفاف به مردم بگوییم تا وقتی چیزی را از قول مسئولان شنیدند آن را قبول کنند. برای رسیدن به این هدف باید ابتدا از دولت و نظام شروع کنیم. ما نباید در هیچ شرایطی به مردم دروغ بگوییم.

یونسی در ادامه همه تقصیرها را به گردن خامنه ای انداخت و گفت: کسانی هنوز هم مردم را رعیت می‌بینند و خود را حاکم و منافع ملی را همان می‌دانند که خودشان تشخیص می‌دهند.

یک غارتگر دیگر به راحتی از ایران گریخت

دادستان خامنه ای در تهران با اشاره به آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن گفت: متاسفانه یک روز قبل از تشکیل پرونده قضایی متهم از کشور خارج شده است.

عباس دولت آبادی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن اظهار کرد: متهم چند روز قبل از آن نیز همسرش را از کشور خارج کرده بود.

دادستان خامنه ای در تهران در تشریح اقدامات مجرمانه صورت گرفته در این پرونده، گفت: افراد از این فرد سکه خریداری کرده و آن را تحویل نمی‌گرفتند و می‌توانستند سود آن را دریافت نمایند، در حدی که یک سپرده گذاری در حد کلان انجام شده و افراد زیادی را جذب کرده بودند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا