اجتماعی

تلاش خامنه ای برای روحیه دادن به نیروهای وارفته رژیم در پی تشدید بحران ها

خامنه‌ای امروز در اجتماع بسیجیان استان تهران و البرز در ورزشگاه آزادی حضور یافت و برای آنها سخنرانی کرد. پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس نیز در این مراسم حاضر بود…
این در حالیست که در برخی گزارشها گفته شده تعداد قابل توجهی از کادرهای بسیجی اخیرا پایگاه های خود را ترک کرده و حاضر به بازگشت نشده اند.

خامنه ای در سخنان خود خطاب به بسیجیان از جمله گفت: جوانان امروز در مقابل مشکلات و مسائل کشور، احساس تکلیف می کنند. مسلما جوانانی هم هستند که این خصوصیات مثبت را ندارند ولی من معتقدم که رویش های ما بر این ریزش ها غلبه دارند.

خامنه ای گفت: برخی مایوس اند و دیگران را هم مایوس می کنند. کسانی که ترویج می‌کنند راهی جز پناه بردن به دشمن نداریم خیانت می‌کنند. آن روشنفکر ریاکار و منافقی که نسخه کوتاه آمدن جلوی آمریکا را برای دولت و کشور می نویسد، مرد عمل این میدان نیست.

خامنه ای گفت: اخیرا شنیدم که رئیس جمهور آمریکا به برخی سران اروپایی گفته شما دو سه ماه صبر کنید، کلک جمهوری اسلامی کنده می شود. به یاد حرفهایی افتادیم که چهل سال قبل نوکران آمریکا در داخل می گفتند و به هم مژده می دادند که شش ماه صبر کنید، یک سال صبر کنید کلک جمهوری اسلامی کنده می شود. اینها برای این است که آمریکا از انقلاب اسلامی سیلی خورده است و از انقلاب اسلامی کینه در دل دارد.

یادآوری می شود سرکرده سپاه پاسداران پیش تر گفته بود: نابسامانی های کشور بسیاری از مسئولان و جوانان بسیجی را ناامید کرده است

پاسدار جعفری از تهدیدات داخلی ابراز نگرانی کرد و گفت:‌ تهدیدها و تحریمهای دشمنان به اوج خود رسیده، اما تهدیدهای خارجی خیلی جدی نیست، ضعفها و تهدیدات داخلی جدی‌تر است.

وی در ادامه گفت دشمن قصد دارد مردم و مسئولان را با جوسازی رسانه ای ناامید کند که این تلاش در نزد برخی مسئولان کشور اثر داشته است.

سرکرده سپاه پاسداران افزود: نابسامانی ها و نارضایتی هایی که از زمستان گذشته در کشور آغاز شده بسیاری را در جمع مسئولان و بسیجی ها تحت تاثیر قرار داده و آنان را از ادامۀ راه ناامید ساخته است.

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا