گوناگون

شریعتمداری به عنوان وزیر کار معرفی می‌شود

محمد شریعتمداری، وزیر کنونی صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شده و برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی می‌شود.

دبیرکل حزب اسلامی کار از معرفی محمد شریعتمداری به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس شورای اسلامی خبر داد.
حسین کمالی با اعلام این خبر گفت: براساس اطلاعات واصله، محمد شریعتمداری، وزیر کنونی صنعت، معدن و تجارت به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح شده و ایشان برای اخذ رای اعتماد به مجلس
معرفی می‌شوند.وی ادامه داد: همچنین شنیده شده فرهاد دژپسند که قبلا معاونت سازمان برنامه و بودجه را برعهده داشته، به عنوان وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی به مجلس معرفی می‌شود.
وزیر کار و امور اجتماعی در دولت‌های سازندگی و اصلاحات درخصوص ارزیابی‌اش از محمد شریعتمداری برای تصدی وزارت کار اظهار داشت: پس از بررسی‌های نسبی، محمد شریعتمداری نسبت به سایر کسانی که برای تصدی این مسوولیت مطرح شده‌اند، از توانمندی و تجارب بیشتری برخوردار است. وزارت کار از جمله بنگاه‌های اقتصادی است که ده‌ها واحد اقتصادی و صنعتی در زیرمجموعه آن فعالیت می‌کند این در حالی است که شریعتمداری فردی آشنا به کار اقتصادی و بنگاه‌داری است و به احتمال زیاد در این عرصه موفق باشد.
کمالی افزود: در گفت‌وگوهایی که با دوستان خانه کارگر داشته‌ام، مجموعه‌های کارگری هم نسبت به محمد شریعتمداری نظر مساعدی دارند و معتقدند وی می‌تواند در وزارت کار موفق باشد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به لزوم رای اعتماد مجلس به شریعتمداری تصریح کرد: امیدواریم مجلس در این باره همکاری کند و رای خوبی به آقای شریعتمداری بدهد زیرا وزارت کار پس از استیضاح علی ربیعی با سرپرست اداره می‌شود و ضرورت دارد هرچه سریع‌تر این وزارتخانه با انتخاب وزیر به سروسامان برسد.
روزنامه جهان صنعت

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا