گوناگون

تا توانسته‌اند سازمان تامین اجتماعی را دوشیده‌اند

خبرگزاری ایلنا: نایب‌رئیس کانون بازنشستگان شهرستان تهران بر این باور است که دولت اخلالگران اقتصادی را با بازنشستگان و کارگران اشتباه گرفته است.

او می‌گوید: : انگار که ورشکستگی سازمان تامین اجتماعی برای دولت یک آرزویِ دیرینه بوده است و چنین نتیجه می‌گیرد: همسان‌سازی دروغ محض است؛ فریب است. همسان‌سازی دروغ محض است شما هنوز مطالبات سال جدید مستمری بگیران را کامل پرداخت نکرده‌اید.

سئوال: پیشتر گفته بودید بازنشستگان از آنچه در کشور می‌گذرد، خشمگین هستند؛ چراکه هر ماه خبری از برگزاری دادگاه‌های بزهکاران اقتصادی می‌شوند. آنها زمانی می‌شنوند که سه شرکت برای واردات تلفن همراه ۳۷ میلیون یورو دریافت کرده‌اند و زمانی هم خبر بزرگترین اختلاس تاریخ معاصر را می‌شنوند که توان شمردن صفرهای آنها را ندارند. شما به سبب حضور در کانون بازنشستگان شهر تهران با نارضایتی‌هایی که از این ناحیه وجود دارد آشنا هستید. به نظر شما زمانی که این زخم سرباز کند، چه اتفاقی می‌افتد؟

پاسخ: من می‌گویم با این رویکردی که در حمایت از مستصعفان داریم نیاز به دشمن نداریم و حتی نباید نگران نفوذ گروه‌های تروریستی در کشور باشیم؛ چراکه هر کدام از این بازنشستگان به سبب فشارهای عصبی به اندازه کافی خشمگین هستند و هشدار می‌دهیم که شعله‌های خشم آنها سوزان‌ است. پیش از اینهم در یک نشست خبری گفتم که اوضاع بازنشستگان به اندازه بغرنج است که به وزارت اطلاعات در خصوص عواقب آن هشدار دادیم؛ حالا دولت خود داند!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا