اجتماعی

فساد نهادینه شده

همه امروز می‌دانند و حتی بخش‌هایی از نیروهای خودی حاکمیت نیز به آن معترف‌اند که وضعیت فاجعه‌بار کنونی، از فقر و محرومیت و ظلم بی‌سابقه در تاریخ معاصر کشور گرفته تا فساد نهادینه‌شده و آشکارا در تمامی دستگاه‌های اجرایی، قانون‌گذاری و قضایی جمهوری‌اسلامی و ادامه سرکوب خشن و خونین اعتراض‌های مردمی و دگراندیشان، همگی، ثمرۀ حاکمیت رژیم ولایت فقیه در ایران است….

انصاف‌نیوز نوشت: حجت الاسلام سیدمهدی صدرالساداتی در دو پست اینستاگرامی ادعاهایی را درباره‌ی علی شمخانی مطرح کرده است که در پی می‌آید: «دبیر شواری امنیت ملی آقای شمخانی است. حسین شمخانی پسر بزرگ آقای شمخانی مدیر کشتیرانی ادمیرال است و طبق اطلاعات فیس بوکش فارغ التحصیل دانشگاه Lebanese american university است. خرج هر ترم دانشگاه تا ۱۰ هزار دلار است. حسن شمخانی پسر دیگر نیز از مدیران همین شرکت است. برادر زاده‌های جوان آقای شمخانی محمدهادی، کارشناس مسائل سیاسی مقیم روسیه و موعود شمخانی معاون فنی سازمان منطقه آزاد اروند.

درمورد نزدیکان آقای شمخانی یک پدیده خیلی مهم به نام عظیم شمخانی جا افتاد! چرا می‌گویم مهم است؟ زیرا ندیدم خبرگزاری‌های خوزستان اعتراض کنند که چرا به جوانی دیپلمه پست‌های مدیریتی خیلی مهم تا قائم مقام شهردار اهواز می‌دهید؟ چرا لکنت پیدا کردید؟ از اینکه ایشان نماینده محسن رضایی بودند و برادر شمخانی هستند می‌ترسید؟ نترسید! اتفاقی نمی‌افتد، شهردار و استاندار و خود آقای شمخانی را به چالش بکشید! بگویید، کسی که متولد ۶۷ است و به گفته عضو شورای شهر دیپلم دارد چگونه مدیر سازمان زیباسازی بشود؟ بعد معاون خدمات شهری بشود؟ بعد قائم مقام شهردار؟ بعد رییس سازمان همیاری شهرداری‌ها و …بعضی از این شغل‌ها مدیریت بر بیش از چند هزار نفر پرسنل متخصص است!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا