زحمتکشان

حمایت اتحاد سراسری بازنشستگان از تحصن ۲۲ و ۲۳ آبان معلمان کشور

ما معتقدیم روح اعتراضی حاکم بر تحصن معلمان کشور همانا خواسته های مشترک تمام مردمان زحمتکش است یعنی اعتراض به دستمزدهای چندبرابر زیر خط فلاکت، اعتراض به پولی سازی آموزش، و تبعیض ونابرابری در خدمات و امکانات آموزشی و بودجه نا عادلانه، اعتراض به گرانی و فقر و گرسنگی، اعتراض به زندانی کردن معلمان و کارگران وفعالین صنفی و مدنی به جرم دادخواهی است…

پس از ده ها سال شکوائیه و اعتراض و تجمع، همچنان مطالبات وخواسته های معلمان در کنارسایر اقشار زحمتکش جامعه بر زمین مانده است و جز وعده و وعید های دروغین چیزی نصیب معلمان و مزدبگیران نشده است. گرانی و تورم و حقوق های ناچیز چندبرابر زیر خط فقر و بی عدالتی و تبعیض و نابرابری همچنان زندگی ما را متلاطم و زیر فشار قرار داده است. دراین راستا راهی جز اعتراض، تجمع، اعتصاب و تحصن برای معلمان، کارگران، بازنشستگان، رانندگان و کارمندان و سایر اقشار زحمتکش باقی نگذاشته اند. چنین است که ما معتقدیم روح اعتراضی حاکم بر تحصن معلمان کشور همانا خواسته های مشترک تمام مردمان زحمتکش است یعنی اعتراض به دستمزدهای چندبرابر زیر خط فلاکت، اعتراض به پولی سازی آموزش، و تبعیض و نابرابری در خدمات وامکانات آموزشی و بودجه نا عادلانه، اعتراض به گرانی و فقر و گرسنگی،اعتراض به زندانی کردن معلمان وکارگران وفعالین صنفی ومدنی به جرم دادخواهی است و کیست که با پوست وخون خود این همه مصیبت و بی عدالتی را درک کرده باشد و با معلمان دادخواه همراه نباشد.
معلمان گرامی وهم سرنوشتان عزیز، اتحادسراسری بازنشستگان ایران بار دیگر ضمن حمایت گسترده از تحصن شما در روزهای ۲۲و ۲۳ آبان، سرنوشت مطالبات وخواسته های خود را در پیوندبا مطالبات به حق شما می داند وتا تحقق خواسته هایتان در کنار شما خواهد ماندو بر این باوریم که با اتحاد پیروزی دست یافتنی است.

«اتحادسراسری بازنشستگان ایران»

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا