ویدئو

از اعتصاب و اعتراضات صنفی کارگران……

کارگران گروه ملی فولاد اهواز امروز شعار می دادند: این همه لشگر آمده، طاقتشون سر آمده…

محمد کیانوش‌راد نماینده سابق مجلس از اهواز گفت: تجمع اعتراضی و آرام برخی واحدهای صنعتی در خوزستان به قدری تکرار شده که ظاهرا مسولان را بجای تحرک و اقدام برای حل مشکل کارگرانِ معترض، به کرختی و بی‌خیالی و باری به هرسو کشانده است. کارگران گروه ملی فولاد و گارگران کارخانه نیشکر هفت‌تپه از جمله کارگرانی هستند که با مشقت و سختی، گذران زندگی می‌کنند. کارگران از دریافت حقوق اندک و بخور نمیر هم محروم‌اند.

وی افزود: دستگیری معلمان معترض به مسائل صنفی در خوزستان نیز از جمله مواردی که به گسترش نگرانی‌ها در میان فرهنگیان شریف کشیده شده است. تکرار اعتراضات آرام و نجیبانه کارگران در خوزستان، ظاهرا مسولان را پوست کلفت کرده است. تا اتفاق ناگواری نیفتاده است چاره‌ای بیابند. کارگران جانشان به لب رسیده است. در صورت عدم حل ریشه‌ای و فوری این اعتراضات و تداوم اعتراضات کارگران گروه ملی فولاد و نیشکر هفت‌تپه در آینده می تواند ابعاد غیرقابل پیش‌بینی را در پی داشته باشد.

فیلم زیر: از اشک این کارگران مظلوم بترسید

حقوق این کارگران زحمتکش را نمیدھند ولی پول دارند بە حزب اللە و حماس و جھاد اسلامی و سوریە و یمن و … بدھند. این کارگر محروم ھفت تپە درست میگوید: نوبت ما ھم میرسد!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=EZbroatn1os

فیلم/ شنبه ۲۶ آبان ۹۷؛ کارگران هفت تپه به همراه خانواده هایشان در تجمع اعتراضی شرکت کردند 

چرا یگان ویژه را آورده اند؟ که با ما برخورد کنند؟ ما فقط برای مطالبات خودمان اعتراض داریم 

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا