گوناگون

«فقط در حکومت اسلامی اتفاق می افتد»

ماجرا گرچه تکراری است اما همچنان تکان دهنده است. مدیر منصوب شده در مراسم معارفه‌اش عزل شد… در حالی که مدیرکل جدید روی سن معرفی می شد، یکی از مسئولان پشت تریبون رفت و گفت در همین لحظه پیامکی دریافت کرده که نشان می دهد فرد دیگری برای این سمت در نظر گرفته شده است!…

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره پست استان خراسان شمالی با حاشیه عجیبی همراه بود، به نحوی که مدیر منصوب شده در مراسم معارفه‌اش، عزل شد و فرد دیگری به جای او منصوب گردید و بلافاصله بنر نصب شده در روی جایگاه کنده شد و مدیر خلق‌الساعه هم روی سکو آمد و …!

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در حالی بنرهای معارفه محمد خالقی به عنوان مدیرکل جدید پست استان خراسان شمالی بر در و دیوار سالن محل برگزاری مراسم نصب شده بود و تبلیغات گسترده محیطی و رسانه‌ای هم در این خصوص انجام شده بود، اما در لحظات پایانی مراسم و در میان تعجب همگان علی اکبر خانی به عنوان مدیرکل این اداره معرفی شد!

اسکندر حلال‌خور عضو هیئت مدیره پست جمهوری اسلامی که برای معرفی مدیرکل جدید پشت تریبون رفته بود پس از تماس تلفنی مدیرعامل پست اعلام کرد که علی اکبر خانی به عنوان مدیرکل معرفی می‌شوند!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا