گوناگون

حمایت از کارگران نیشکر هفت تپه از سوی اقشار مختلف در سراسرکشور

 

گزارشهای منشتر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد که شمار زیادی از کارگران، معلمان، کارکنان مخابرات، دانش‌‌آموزان و اقشار مختلف مردم از سراسر ایران با ارسال عکس و فیلم به حمایت از کارگران نیشکر هفت تپه و کارگران گروه ملی فولاد اهواز برخاستند….

کارگران شرکت هپکو اراک با در دست گرفتن بنری حمایت خود را از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه و گروه ملی فولاد اهواز اعلام کردند.

همچنین جمعی از معلمان کرمانشاه با در دست گرفتن بنری که روی‌ آن نوشته بود: «از کارگران شریف هفت تپه و گروه ملی اهواز حمایت می‌کنیم-معلمان کرمانشاه» همبستگی و اتحاد خود را با این کارگران زحمتکش و محروم اعلام کردند.

جمعی از جوانان عسلویه نیز با تجمع در کنار خلیج فارس و ارسال یک کلیپ حمایت‌شان را از کمپین «هفت‌تپه حمایتت می‌کنیم» اعلام کردند.

جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه نیز با قرائت بیانیه‌ای حمایت خود را از کارگران زحمتکش و محروم هفت تپه و خواسته‌های آنان اعلام کردند.

دانشجویان چندین دست نوشته در دست داشتند که روی آن‌ها نوشته بود: «نان کار آزادی اداره شورایی» و «کارگر، معلم، دانشجو اتحاد اتحاد» و«نه تهدید نه زندان دیگر اثر ندارد» و «نان کار آزادی پیروزی نهایی»

https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=Gn5Biag5x4A

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا