گوناگون

نشست محرمانه لاریجانی و ۳ فراکسیون سیاسی مجلس

مهمترین بحث این جلسه تعیین اولویت‌های مجلس در وضع فعلی کشور بود.مسئله تحریم‌ها نیز در این نشست مطرح شده است تا اولویت‌های کشور در وضع فعلی مشخص شود.

علیرضا سلیمی، در جمع خبرنگاران با اشاره به نشست صبح دیروز سه فراکسیون سیاسی مجلس با رئیس درباره جزئیات آن اظهار کرد: محور نخست این جلسه درباره تحولات منطقه‌ای و مسئله فلسطین و همچنین تحولات برخی از کشورها بود.
این عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مبحث بعدی احیای کارت سوخت و سهمیه‌بندی بنزین بود که مورد بررسی حاضران قرار گرفت. مهمترین بحث این جلسه تعیین اولویت‌های مجلس در وضع فعلی کشور بود.
همچنین غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی درباره این جلسه گفت: آقای لاریجانی به نمایندگان حاضر در جلسه تاکید کرده از ذکر جزئیات جلسه مشترک خودداری کنند.همه مشکلاتی که کشور امروز با آن دست به گریبان است، در این جلسه مطرح شده است. مسئله تحریم‌ها نیز در این نشست مطرح شده است تا اولویت‌های کشور را در وضع فعلی به خوبی مشخص و روشن کنیم.
عضو هیات رئیسه فراکسیون مستقلین در تشریح اهداف این نشست بیان کرد: برگزاری این قبیل جلسات سبب همگرایی بین نمایندگان شده چراکه عموما در این قبیل نشست‌ها مسائلی مطرح می‌شود که امکان طرح آن‌ها نیز در جلسات غیر علنی نیز وجود ندارد.
همدلی

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا