فرهنگی

دروغ های روحانی در مورد «استقبال» مردم خوی

حسن روحانی دیروز در جلسه هیات دولت، بدون اینکه مستقیما به موضوع پولشویی و اختلافی که در درون حکومت در مورد تصویب یا عدم تصویب FATF به راه افتاده اشاره ای بکند اظهار داشت: «اشکالی ندارد که در یک کار کارشناسی اختلاف نظر داشته باشیم. باید موضوع را به کارشناس‌ها واگذار کنیم تا در سطح کارشناسی بحث کنند. هر موضوع حقوقی، دینی، عرفانی، اجتماعی و اقتصادی را که باید کارشناس‌ها در مورد آن بحث کنند، به سطح خیابان نیاوریم، نادرست مطرح نکنیم و مردم را به جان هم نیندازیم.»

روحانی در ادامه با وقاحتی بی نظیر تلاش کرد بی آبرویی سفر اخیرش به آذربایجان غربی را کاملا وارونه جلوه دهد. او ضمن تشکر از آنچه «استقبال و میهمان نوازی مردم آذربایجان غربی» خواند!

آذربایجان بیداره از دروغگو بیزاره مردم ارومیه  بر بنا گوش روحانی نواخته شد.

او داستان سرایی کرد که: «ای کاش در سفری که به ارومیه و خوی رفتم یک نفر به من می‌گفت چرا جنس گران است؛ اگر به من می‌گفتند خیلی راضی‌تر بودم؛ اما این بزرگواری و عظمت مردم است که می‌دانند سخت است، ولی شرایط را که در جنگ اقتصادی و روانی هستیم درک می کنند!»

رئیس جمهور رژیم ولایی ادامه داد: «تمام خیابان‌هایی که در شهر ارومیه، بیرون شهر ارومیه و شهر خوی عبور کردیم مردم با جان و دل محبت می‌کردند و زبان قاصر است و نمی‌توانم توضیح دهم از لبخند، خوشحالی، بیان، لطف و صفای مردم.»

روحانی افزود: «یک نفر در ارومیه با صدای بلند صحبت می کرد که فکر کردم گرفتار است و می‌گوید چرا این مشکل وجود دارد؛ وقتی پرسیدند،گفت که وقت ملاقات با رئیس جمهور می‌خواهم. مردم ما خوب، قدرشناس و زمان شناس هستند و موقعیت ما را می دانند؛ مردم بخاطر اینکه قدرشناس و قدردان هستند برای یک نوکر و خادم‌شان اجتماع می‌کنند و لطف‌شان برای نظام و کشورشان است و این قدرت کشور است»!

حسن روحانی در حالی این قصه های دروغ را به زبان آورده که فیلم اعتراضات و شعارهای مردم خوی همچنان روی سایت ها قرار دارد و همه می دانند که از «کاروان تدبیر و امید» روحانی با شعار «بی شرف، بی شرف!» و پرتاب سنگ استقبال شده بود.
به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا