گوناگون

کلاه گشادی بر سر اصلاح‌طلب ها رفته است

مدرس دانشگاه در نقدی بر اظهارات اخیر «بهزاد نبوی که گفته است: برخی اصلاح طلبان از تندروهای اصولگرا در حمله به دولت جلوتر افتاده اند؛ ائتلاف نکنید تندروها دوباره بر سرکار می‎آیند» نوشت:   ما اصلاح طلب ها گرفتار دگماتیسم افراطی شده ایم. بنده هنوزم بر این باورم که اصلاح‌طلب های واقعی همان هایی بودند که در مجلس ششم همگی برای رسیدن به اهداف خود دسته جمعی استعفا دادند هر چند به شروع و بعضی از موارد نقدهایی هست…

برادر هم رزم و همیشه در صحنه؛ از آنجایی که کلاه گشادی از طریق سیستم بر حسب صلاحدید و اضطرار بابت انتخاب روحانی بر سر ما اصلاح طلبها رفته است توقع داریم افراد ریش سفیدی مثل شما پا در میانی کنند و پلشتی های بوجود آمده از جهت ورود نیروهای ضعیف به مجلس و شورا پالایش و راهنمایی کنید و با رهنمودهای خود صافی از جنس بی پیرایگی اخلاق سیاسی را انتظار داریم به گفته شما تندروهایی از جنس اصلاح‌طلبها، اصولگرایان را بابت حمله به دولت پشت سر گذاشته اند؟ جلوی دولت نفوذی اصولگرایان ایستاده‌اند باید از این دولت حمایت هم کنند؟! دولتی که از سمت اصلاحات انتخاب شده و ضربات تاریخی بر پیکره اقتصاد و معیشت مردم وارد کرده است خیانت بالاتر از این هم برای دولت وقت وجود دارد؟

مگر امثال ما نبودیم زمان احمدی‌نژاد صدای وامصیبتای ما عرش اعلا را به لرزه در می آورد ؟ …احمدی نژاد را همسان گوبلز تاریخ می خواندیمش چه شد الان فردی را که روی دولت نهم و دهم را سفید کرده است باید حمایت کنیم به خاطر چند مدیری که صرفا باد اصلاح طلبی به صورتشان خورده است مثل جهانگیری در این مدت دروغ هایش معرف حضور ملت است. روحانی چه گلی به سر اصلاحات زده است ما اینقدر بدبخت شده‌ایم که فضای بسته زمان احمدی‌نژاد کمی بازتر شده است و به لحاظ مبانی سیاسی هم باید فضای تنفسگاهی ایجاد شود حالا باید شگفت زده و جو زده بنشینیم آتشی که در خرمن معیشت و نان مردم افتاده است فقط تماشا کنیم برادر خوب و استاد بزرگ سیاست؟

من به شخصه هنوز آنقدر بی عرضه و تعصب نشده ام که مردم را به خاطر یک دروغگو و فرصت‌طلب کنار بزنم. برادر؛ ما ضربات رد صلاحیت و نداشتن دستی در حاکمیت همیشه منزوی بوده‌ایم به خاطر چندرغاز پست و سمتی که فضای ایجاد شده و به نوعی افراد اصلاح‌طلب از نوع فرصت‌طلب آنهم از سر فامیل‌سالاری و باند بازی بر سر کار آمده اند پا روی باورهایمان بگذاریم تندروی اصلاح طلبان نیست بهتر است نوک پیکان انتقاد خود را به سمت دولت فرصت‌طلب روحانی ببرید که خوب توانست در این یک سال به بهترین وجه اصلاحات را به لجن بکشد و جایگاه مردمی آن را به پایین‌ترین موقعیت تاریخی خود برساند. ما کنار مردم هستیم و باقی خواهیم ماند ما خط قرمزمان شخص نیست ما خط قرمزمان مردم است و بس.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا