گوناگون

حرف های تکراری؛پوچ و بی اساس

سالهاست «علی خامنه ای» مانند روضه های منبری حرف هایی را تکرار می کند که حتی اطرافیانش نیز به این حرف ها باور ندارند. او امروز که در جمع بسیجی ها سخنرانی می کرد، گفت:« برای سال آینده نفشه کشیده اند.» چهل سال است با کلماتی دشمن، نفوذی، نقشه می کشند، حرفهایی که تحریم‌هایی سنگین‌تر و چالش‌های اقتصادی و سیاسی‌ای شدیدتر برای دیکتاتوری حاکم به‌ همراه داشته است….

خامنه ای امروز طی سخنانی با نگرانی شدید خطاب به نیروهای حکومتی گفت: همه حواس‌شان را جمع کنند؛ ممکن است برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشند.

خامنه ای که در جمع بسیجی ها سخنرانی می کرد، ضمن اعتراف به ریزش نیروهای رژیم گفت: برخی عناصر انقلابی از راه برگشتند و انقلاب ریزش‌هایی داشته؛ در صدر اسلام هم همین‌طور بوده است.

خامنه ای در ادامه گفت: مسئولین تلاششان را مضاعف کنند و مواظب باشند فریب زبان‌بازی دشمن را نخورند و دشمن خبیثی که از در بیرونش می‌کنند، از پنجره داخل نشود.

به گزارش صداو سیمای جمهوری اسلامی، خامنه ای در هشداری مهم به مجموعه‌های گوناگون نظام گفت: همه حواسشان را جمع کنند؛ ممکن است برای سال ۹۸ نقشه کشیده باشند. اینکه آمریکایی‌ها گفتند در سال۹۷ چنین و چنان می‌کنیم، ممکن است فریب باشد؛ ممکن است در سال ۹۷ جنجال بکنند و نقشه را برای سال ۹۸ کشیده باشند. همه، حواسشان را جمع کنند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا