گوناگون

آیا به مطالبات رانندگان کامیون رسیدگی شد؟

مدیرکل راهداری استان همدان : دشمن با شناسایی نقش حمل و نقل در اقتصاد کشور سعی داشت با تشویق رانندگان به تجمع پیکره نظام را هدف بگیرند.

رانندگان به تجمع تشویق شدند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از توزیع بیش از ۱۳ هزار حلقه لاستیک در بین رانندگان خبرداد و گفت: استان همدان سالانه به ۷۲ هزار حلقه لاستیک نیاز دارد.

مصطفی پناهنده امروز در جمع خبرنگاران به مناسبت هفته حمل و نقل و رانندگان و روز راهداری اظهارکرد: دشمن با شناسایی نقش حمل و نقل در اقتصاد کشور سعی داشت با تشویق رانندگان به تجمع پیکره نظام را هدف بگیرند؛ رانندگان مطالباتی داشتند که به این مطالبات رسیدگی شد و نرخ حمل بار در استان همدان ۲۰ درصد افزایش یافت.

وی با بیان اینکه ۱۳ هزار حلقه لاستیک در استان همدان توزیع شده است، گفت: روند توزیع خوب بوده و سامانه‌ای برای این امر تعریف شده که به دنبال افزایش میزان توزیع لاستیک هستیم البته تأمین لاستیک برعهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است و اداره کل راهداری در توزیع مشارکت دارد.

پناهنده با بیان اینکه رانندگان مشمول بیمه تکمیلی رایگان هستند، خاطرنشان کرد: رانندگان می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی به صورت رایگان استفاده کنند…
فشرده گزارش ایسنا

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا