فرهنگیگوناگون

کنسرت با لباس کارگران گروه ملی فولاد در اهواز

مهدی یراحی که خود زاده اهواز است همیشه در اتخاذ مواضع حمایتی از مردم خوزستان پیشقراول بوده، این بار در حمایت از کارگران بازداشتی فولاد با لباس کارگری رو صحنه رفت و به اجرا در اهواز پرداخت. 

 مدیرگروه «مهدی یراحی» خواننده موسیقی پاپ گفت: این خواننده شب گذشته در حمایت از کارگران بازداشتی فولاد اهواز با لباس کارگری آنان در این شهر روی صحنه رفت و به اجرا پرداخت.  

«فرهاد گوی آبادی» روز جمعه در گفت و گو با  ایرنا افزود: کنسرت یراحی روز گذشته «پنجشنبه» ششم دی ماه در دو سئانس ۱۸:۳۰ و ۲۱ و ۳۰ در تالار آفتاب شهر اهواز برگزار شد.

به گزارش بهارنیوز، مدیر گروه موسیقی یراحی توضیح داد: این خواننده پاپ همیشه در اتخاذ مواضع حمایتی از مردم خوزستان پیشقراول بوده و یکی از هنرمندانی است که او را به عنوان دوستدار محیط زیست می شناسیم. حضورش در «زنجیره های انسانی نجات کارون» در اهواز، ترانه «خاک» برای مردم اهواز و دیگر واکنش های اجتماعی اش را به یاد داریم. گوی آبادی گفت: یراحی تک ترانه ی «خاک» را نیز با موضوع محیط ‌زیست منتشر کرده بود. فرزانه زیلابی وکیل مدافع تعدادی از کارگران بازداشتی گروه ملی فولاد اهواز روز گذشته (پنجشنبه) در گفت ‌وگو با خبرنگار قضایی ایرنا درباره آخرین وضعیت بازداشت‌ کارگران گروه ملی فولاد اهواز اظهار داشت: بازداشتی‌های اخیر این کارگران ۴۱ نفر بودند که تاکنون همه آنها به جز هفت کارگر به قید کفالت آزاد شدند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا