گوناگون

اردشیر امیرارجمند در واکنش به پخش فیلم خامنه ای در ارتباط با انتخابات خرداد ۸۸

حق دفاعی برای موسوی هم قائل باشند. همین که می گویند یک نفر را فرستادیم پیش مهندس موسوی تا ایشان را تنبه کند تا او عقب نشینی کند و اینکه ادعا می کنند حاضر به تغییر نتیجه انتخابات نبودند نشان می دهد که هیچ گونه اراده ای دال بر رسیدگی به ماجرا وجود نداشته و می خواستند تصمیمی که چند ماه قبل از انتخابات گرفته شده بود را اجرایی کنند. صحبت های عزیز جعفری و سعیدی اسناد گویایی است که نمی خواستند اجازه دهند به هیچ عنوان آقایان موسوی یا کروبی رئیس جمهور…

اردشیر امیر ارجمند مشاور میرحسین موسوی در واکنش به فیلمی که برای نخستین بار در ارتباط با دیدار آیت الله خامنه ای در ۳۰ خرداد ۸۸ با عده ای از حوزویان منتشر شد و اظهارات رهبری در خصوص میرحسین موسوی گفت: بسیار خوب است که این بخش از سخنان آقای خامنه ای منتشر شده است. امیدواریم این را در رابطه با جلسه ای که با نمایندگان و افراد نزدیک به کاندیداهای ریاست جمهوری با ایشان داشتند نیز ببینیم و تمام آن دیدار برای نخستین بار منتشر شود. در آن صورت خیلی حرفها شنیده میشود و ابهامات بر طرف خواهد شد. از سوی دیگر چقدر خوب می شود اگر حق دفاع نیز برای آقای موسوی قائل می شدند که بدانیم ایشان نیز چه می‌گویند.

وی افزود: همین که می گویند یک نفر را فرستادیم پیش مهندس موسوی تا ایشان را تنبه کند تا او عقب نشینی کند و اینکه ادعا می کنند حاضر به تغییر نتیجه انتخابات نبودند نشان می دهد که هیچ گونه اراده ای دال بر رسیدگی به ماجرا وجود نداشته و می خواستند تصمیمی که چند ماه قبل از انتخابات گرفته شده بود را اجرایی کنند. صحبت های عزیز جعفری و سعیدی اسناد گویایی است که نمی خواستند اجازه دهند به هیچ عنوان آقایان موسوی یا کروبی رئیس جمهور شوند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا