گوناگون

تجمع کشاورزان اصفهانی مقابل پل خواجو

جمعی از کشاورزان شرق و غرب اصفهان در اعتراض به تداوم پایمال شدن حقآبه‌هایشان در مقابل پل خواجو در اصفهان تجمعی اعتراضی برگزار کردند.

رئیس کانون خبرگان کشاورزی اصفهان گفت: کشاورزان اصفهانی در واکنش به صحبت‌های معاون اول رئیس جمهور در بستر زاینده رود اعتراض کردند.

به گزارش ایلنا، اسفندیار امینی در باره جزییات این خبر گفت: دلیل این تجمع واکنش به صحبت‌های اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور است که گفت « تنها موضوع زاینده رود بررسی شود» این خبر اعتراض کشاورزان اصفهانی را در پی داشته و باعث اعتراض کشاورزان در بستر زاینده‌رود شد.

وی ادامه داد: این تجمع اعتراضی که صبح امروز چهارشنبه-۱۲ دی ماه-شروع شده بود از اطراف پل خواجو تا مسیر منتهی به ساختمان استانداری ادامه داشت.

به گفته شاهدان عینی کشاورزان در این تجمع تنها به دنبال حقابه خود بوده و هدف‌شان تنها دریافت سهم آب کشاورزی شان است. کشاورزان و باغداران مناطق و شهرهای شرقی اصفهان از جمله زیار، جرقویه، ورزنه، اژیه، هرند، برآن و خوراسگان و شهرستان‌های غربی شامل نجف آباد، فلاورجان، خمینی شهر، لنجان و مبارکه در بستر رودخانه پل خواجو از جمله معترضان امروز بودند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا