گوناگون

میرحسین موسوی: نوار گفت و گو با رهبری پس از انتخابات ۸۸ را هم پخش کنید

میرحسین موسوی که از انتشار این کلیپ گزینشی و تقطیع شده مطلع شده پیشنهاد کرده است نوار مذاکرات رهبری با وی نیز که بعد از انتخابات صورت گرفته به صورت کامل و بدون سانسور جهت اطلاع مردم پخش شود. 

به گزارش کلمه، دفتر نشر آثار رهبری اقدام به انتشار کتابی با موضوع انتخابات ۸۸ نموده و همزمان برای اولین بار برشی دو دقیقه ای از سخنان آیت الله خامنه ای را در جمع محدودی از روحانیون (که تصویر آنان در کلیپ تار شده بود) را انتشار داده است که در آن رهبری ضمن نقل قولهایی از جانب میرحسین و خاتمی و هاشمی به موسوی انتقاد و نظرات وی را رد می کند.

در همین حال میرحسین موسوی که از انتشار این کلیپ گزینشی و تقطیع شده مطلع شده پیشنهاد کرده است نوار مذاکرات رهبری با وی نیز که بعد از انتخابات صورت گرفته به صورت کامل و بدون سانسور جهت اطلاع مردم پخش شود.

به گزارش کلمه، دستگاه تبلیغاتی، نه دی امسال نیز همچون سالهای قبل با صرف بودجه کلان از بیت المال اقدام به انتشار وارونه و تحریف شده وقایع ۸۸ کرده بود. دهها سخنرانی در سراسر کشور، چاپ پوستر و بنر در سطح شهرها، پخش مستند تلویزیونی و نشر کتاب از جمله اقدامات حکومتی برای تبلیغ و تخریب علیه محصوران بود بدون اینکه هیچ گونه امکان دفاع برای آنان وجود داشته باشد.

میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی هشت سال است که به دستور آیت الله خامنه ای در حصر خانگی به سر می برند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا