گوناگون

آقای یزدی؛ نمک به زخم بیچارگی مردم نپاشید

آقای یزدی این حرف شما احمق فرض کردن مردم است ونمک به زخم بیچارگی خلق الله پاشیدن. آخر کسی که انقدر از مرحله پرت است چطور میتواند چنان مسئولیت‌های خطیری را عهده دار باشد؟ وای بحال مردم که امثال شما میخواهند امورشان را تمشیت کنند!

شهاب‌الدین حائری شیرازی در کانال تلگرامی خود نوشت: آقای یزدی مسئول جامعه مدرسین گفته است: «در این ۴۰ سال ایران به قدر ۴۰۰سال پیشرفت کرده است»

به گزارش بهارنیوز، سوال اینست که اگر ما با این آمار فقر واعتیاد با این اقتصاد فشل که اسم تحریم در آن بحران ارزی درست میکند وقیمت ارز پنج برابر میشود. قیمت اقلام مصرفی مردم از یک تا چند برابر میشود و فشار اقتصادی کمر مردم را می‌شکند، امار طلاق بیداد میکند واخلاق هرسال نسبت به سال قبل تر افول میکند. بقدر ۴۰۰ سال رشد داشته‌ایم، لابد ترکیه بقدر ۴۰۰۰ سال وکره به قدر ۴۰۰۰۰هزار سال رشد کرده‌اند. 

آقای یزدی این حرف شما احمق فرض کردن مردم است ونمک به زخم بیچارگی خلق الله پاشیدن. این حرف فقط صلاحیت شما را برای ریاست جامعه مدرسین وعضویت در شورای نگهبان زیر سوال میبرد. آخر کسی که انقدر از مرحله پرت است چطور میتواند چنان مسئولیت‌های خطیری را عهده دار باشد؟ وای بحال مردم که امثال شما میخواهند امورشان را تمشیت کنند!

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا