گوناگون

اعتراف: از همه جا بریده و به هیچ‌ جا رسیده‌ایم

مدیرکل فرق و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: خیلی از دوستان با نادانی خود باعث بزرگ‌ترین ضربه‌ها به دین و مذهب می‌شوند و خود خبر ندارند. دین ما دین حزن، غم و اندوه نیست. با گریه و زاری و برگزاری مراسم‌ بدعتی در دین و مذهب، جامعه درست نمی‌شود…

به گزارش ایسنا، احمد حاتمیان در مسجد تاریخی محله بازار آران و بیدگل گفت: خود ائمه هم انتظار این میزان از غم که در جامعه ما است را ندارند. برخی رسوم به جهل مقدس تبدیل شده و مانع رشد و شکوفایی جامعه اسلامی می‌شود. وضعیت به گونه‌ای شده است که از همه جا بریده و به هیچ‌جا رسیده‌ایم.

از سوی دیگر محمدرضا رضایی، عضو مجلس شورای اسلامی نیز گفت: اسلام را هم ذلیل کردیم و ناتوان کردیم نه اقتصاد اسلامی ساختیم نه سیاست اسلامی و نه اخلاق اسلامی و نه رأفت و تساحل اسلامی را مد نظر قرار دادیم و فرهنگ بداخلاقی خشونت، تبعیض و بی‌عدالتی را رواج داده‌ایم. حتی ظلم دسته‌ جمعی که عدالت است هم فراهم نشده است و این روش گسلی بین مردم و حکومت ایجاد شده و هیچ سخن راستی را از ما باور نمی‌کنند.

از سوی دیگر مسعود رضایی، نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نیز گفت: در حالی که می خواستیم نظام حکومتی بر پایه متون و اخلاق اسلامی پیاده کنیم، اما متاسفانه با رفتارهای اشتباه خود اسلام را هم ذلیل و ناتوان کردیم .

به گزارش خبرگزاری “خانه ملت” وی افزود: حتی ظلم دسته جمعی که خود نوعی عدالت است نیز فراهم نشده، به همین دلیل گسلی میان مردم و مسئولان ایجاد شده تا جایی که حتی سخن راست ما را هم باور نمی کنند.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا