گوناگون

گزارش کارگران ملی صنعتی فولاد از وضعیت امنیتی در شرکت

در روزهای گذاشته و بعد از بازداشت همکارمان آقای نعمت زاده در محل شرکت و حتی قبل از آن در محیط شرکت به راحتی ماشینهای شخصی اطلاعات را می شود دید. کمتر کارگری است که اینروزها در فولاد اهواز ماشینهای شیشه دودی اطلاعات (پرشیا سفید، سمند سفید، تندر نود سفید) را ندیده باشد. این ماشینها در شرکت دور می زنند و ما کارگران، لباس شخصیهایی که با یونیفورم کارگری در خطوط تولید دور می زنند و جاسوسی می کنند را می بینیم و حتی دم در ورودی همیشه یک لباس شخصی اطلاعاتی حضور دارد…

بعضی از کارگران می گویند که چندین ماشین سپاه را در پایگاه شهرک نورد دیده اند که اماده باش هستند .

بخش تیرآهن خط ۶٣۰ و لوله سازی راه افتاده اند، اما شاید برای یک یا دوماه و ما چشم اندازی برای ادامه کار نمی بینیم. در اصل می خواهند فقط چند ماه ما را سرگرم کنند و ما را از هدف اصلی مان که راه اندازی شرکت و تضمین شغل و آینده ی زندگی همگی است دور کنند. به همین دلیل با دستگیری همکاران مان و ایجاد ترس و وحشت سعی دارند به این هدف برسند.

ما کارگران گروه ملی صنعتی فولاد وجود نیروهای امنیتی در شرکت را محکوم می کنیم. نیروهای امنیتی جایی در شرکت ندارند شرکت پادگان نیست. مشکل ما فقط حقوق معوقه نیست ما می خواهیم تولید در شرکت راه اندازی شود و شغل ما تضمین شود.

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا