ورزشی

اعتصاب بازیکنان تیم‌ استقلال تهران

بازیکنان تیم محبوب پایتخت -استقلال تهران – مدت‌هاست دریافتی نداشته‌اند و به این دلیل در روزهای گذشته دست به اعتصاب زدند.

بهتاش فریبا در گفتگویی به وضعیتی که برای باشگاه استقلال بوجود آمده اشاره کرده و گفت: متأسفانه وضعیت استقلال خوب نیست، بازیکنان پول ندارند و به همین دلیل ترجیح دادند تمرین نکنند.

وی تأکید کرد: گفته می‌شود مبالغی که اسپانسر به باشگاه پرداخت کرده، قبلاً پیشخور شده است و حالا شرایط برای آبی‌پوشان بسیار سخت شده و آنها هم با توجه به اینکه مدت‌هاست دریافتی نداشته‌اند، تمرین نمی‌کنند. باید به بازیکنان حق بدهید، آنها هم گرفتاری‌های خاص خودشان را دارند و شرایط زندگی این روزها برای همه سخت شده است.عضو کمیته فنی باشگاه استقلال حل مشکل پیش آمده برای این تیم را وظیفه مدیریت دانست و گفت: اعتصاب چاره کار نیست و مسئولان باید ضمن برگزاری نشست با بازیکنان، به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که این وضعیت تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد؟ گفت: من هم مثل شما نمی‌دانم، این سؤال را باید مسئولان باشگاه پاسخگو باشند؛ ما هم امیدوار هستیم هر چه زودتر مشکلات برطرف شده و بازیکنان در تمرین حضور پیدا کنند.

عضو کمیته فنی استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته فنی می‌تواند در این خصوص ورود کند؟ اظهار داشت: از ما چه کاری برمی‌آید؟ مگر ما می‌توانیم به بازیکن بگوییم که در تمرین حضور پیدا کند یا نه؟ این تصمیم آنهاست و وظیفه ما چیز دیگری است اما ما هم دوست نداریم این شرایط ادامه پیدا کند زیرا روز به روز به شروع بازی‌ها نزدیک‌تر می‌شویم و کار برای استقلال سخت‌تر خواهد شد.

بهتاش فریبا تصریح کرد: هواداران هم نگران تیم هستند آنها می‌دانند که شرایط این روزهای استقلال سخت است اما وقتی لیگ شروع شود، مشکلات بیشتر خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا راهکاری وجود دارد که این مشکل برطرف شود؟ گفت: حل این مشکل امکان‌پذیر است. به اعتقاد من تنها راهکاری که وجود دارد، این است که مدیریت باشگاه، بازیکنان را جمع و با آنها صحبت کند، از آنها بخواهد تمرینات خود را آغاز کرده و بعد در کنار یکدیگر مشکلات را حل کنند.

عضو کمیته فنی استقلال در ادامه افزود: هر دو طرف نسبت به یکدیگر تعهداتی دارند، هم باشگاه به بازیکنان و هم بازیکنان به باشگاه؛ اگر بتوانند در یک نشست خوب و صمیمانه با یکدیگر رو در رو شده و صحبت کنند، مطمئناً می‌توان امیدوار بود که این مشکلات برطرف شود.
فشرده گزارش رویداد۲۴

 

به کانال صدای مردم در تلگرام بپیوندید
@sedayemardomdotnet

 

Print Friendly, PDF & Email
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا